2752
2734
عنوان

دوست پسرم یه دختره رو...

| مشاهده متن کامل بحث + 1610 بازدید | 79 پست
بگو کیه ؟ وا دوست پسرته دیگه باید بدونی که با کی در ارتباطه بگو عه فلانی این دختره کیه

خب نمیگه تو بیکاری پیچ منو چک میکنی؟😂

این روزا میگذرن اما تو از این روزای لعنتی نگذر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یه پیج فیک بزن عکس دوس پسرتو بزار پروفش

بعد برو همون دختره رو فالو کن

بهش دایرکت بده (( سلام عزیزم ازین به بعد توی این پیج بهم پیام بده))

اونموقع همه چی مشخص میشه(:

تا آموزش های بعدی بدروووود😁

گمشده گمشده گمشده گمشده گمشده گمشده   دوست صمیمی بچگیام اسمش شقایق هست و اسم پدرش دانش    لطفا اگر خودتون هستین یا میشناسیدش بهم بگین🥺 ❌❌جهت اطلاع این اکانت رو یکی از دوستام داده دستم اکانت خودم نیست🥰♥️
2731

دوست پسرت آدم خوبیه 😂😂 

اگه فاقد شعور و ادب هستی ؛ پست هامو ریپلای نکن ❌حوصله بحث با بـچـه رو ندارم🙌🏻                                   باشد که از نورمان جهانی روشن شود ✨💎 درخواست دوستی ممنوع⛔
این کار غیرقانونیه 

اوهوع

حالا نه که همه چی رو قانون داره برگزار میشه😐

گمشده گمشده گمشده گمشده گمشده گمشده   دوست صمیمی بچگیام اسمش شقایق هست و اسم پدرش دانش    لطفا اگر خودتون هستین یا میشناسیدش بهم بگین🥺 ❌❌جهت اطلاع این اکانت رو یکی از دوستام داده دستم اکانت خودم نیست🥰♥️
2706