2752
2734

عنوانو یکم شلوغ کردم بیایین

بچه ها من ۵ روزه که مریض شدم از اولش با بدن دردو سردردو گلو دردو کلا درد درد  ،درد کل بدن شرو شد بعدن من شرو کردم ازیترومایسین خوردن برا عفونت بعدش دیدم نه فایده نداره به دکترمون گفتم اونم برام سفازولین نوشت ت سرم زدم خلاصه اونم خوبم نکرد ک امروز سفتریاکسون زدم تو سرم .... بعد از سفتریا اومدم خونه گفتم بزار گلومو نگاه کنم دیدم واییی همش چرکه سفیده ته گلومم🥴💔 میگم این چرکا با همین درمانا خوب میشن؟ یا نیازه یه چندتا امپول دیگم بزنم؟ کسی مث من بوده؟

بعد از هر امپولم گلودردم خوب نشده همچنان ادامه داشته💔💔

شبی شاید رها کردم جهان چون سرابم را.....

آب نمک قرقره کن 

عسل و آبلیمو و آب داغ بخور

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
ینی واسه این چرکا ک من دیدم این فایده داره؟ اب نمک ک غرغره میکنم والا عسل نداریم 

باید صبرکنی تا درمانش طی بشه 

داروهاتو سروقت بخور ، شربت دیفن هیدرامین ، قرص کلداستاپ‌

اینا خوبه 

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊
شما پزشکی؟ اگه اطلاعاتی راجب درمانش داری بهم بگو لطفا

نه گلم پزشک نیستم ، یبار گلوم به شدت درد داشت و دیدم روش رگه های سفید زده ، یادم نیس چی داد بهم دکتر ولی گفت گلودرد استروتوکی هس، معمولا نی سیلین اینا میدن ، یادمه آمول نزده بودم، خوراکی درمان شدم

عاشقتم خدای خوبم. مرسی که هستی  و خدایی میکنی                                  
2706