2752
2734
عنوان

تبریک به اهالی کره زمین

| مشاهده متن کامل بحث + 2478 بازدید | 148 پست
معنیش اینه که شاش بای پارتی ممنوع😎🤣

میخوای اونجای بچه تو مسدود کنی  

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میخوای اونجای بچه تو مسدود کنی    

اره راه خوبیه من حوصله عن شوری ندارم😬😂 

من فکر کنم جهان دیگری هم هست                                                                 خدا بگو جهان دیگری داری🌏🖤
اره راه خوبیه من حوصله عن شوری ندارم😬😂 

نوه دار نمیشی  

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)
2731

دو سالگی شروع کردم نگفت مجبور شدم پوشکش کنم

سه سالگی دوباره تلاش کردم نگفت

الان دیگه گفت 😂

اخه من معلمم بچم مهدکودکیه فقط تابستونا مهد نمیره

فقط 41 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست برای💃کاهش وزنه💃. 3خرداد 1403، 88 کیلو  ، هدف نهایی 1فروردین 1404، 70 کیلو. پیش به سوی موفقیت با ماهی دو کیلو کاهش وزن! 
تازه واردم..

خوشم 

ولی چه آشناس وایبت ....!"

من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم↻ ؛ به یه قربانی* نیاز دارم ^_^☠ ♡ARMY♡♬  فوتبالی ام ღ☆☆ love your self ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ
واقعا؟.. راستش با سرچ گوگل آشنا شدم با اینجا هر چی میزدم حتی درباره کره مریخ اولین یافته اینجا بود ...

اوهوم

شایدم چون آرمی هستی آشنایی برام-

پس خیلی تازه واردی 

من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم↻ ؛ به یه قربانی* نیاز دارم ^_^☠ ♡ARMY♡♬  فوتبالی ام ღ☆☆ love your self ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ
اوهوم شایدم چون آرمی هستی آشنایی برام- پس خیلی تازه واردی 

شاید‌

قبلا خیلی کم بدون اکانت میومدم ..

برای جواب ی سری سوالام

منتها دیشب وسوسه شدم نتونستم مقاومت کنم.. اکانت زدم

و ب قولی انگار اینجا راهِ فراری نداره.

!!!   이제 너한테 관심없어 넌 지옥에나 가도 돼 
2706