2752
2734
عنوان

میترسم انگشت پام شکسته باشه😟

55 بازدید | 9 پست

من ۱۰ روز پیش انگشتهای وسطی پام خیلی شدید خورد به کابینت انگشت وسطیم کبود و متورم شد بغلی هاش هم درد می کرد

البته می تونستم تکون بدم ولی خوب با درد همراه بود

دیدم اینطوریه گفتم نشکسته دکتر نرفتم

کم کم تورم و کبودیش روزهای بعد رفت ولی الان با گذشت ۱۰ رو راه که میرم همش انگشت های پام و کف پام توقسمت پنجه درد میگیره

یعنی شکسته بوده یا طبیعیه که هنوز درد دارم؟اگر شکسته باشه تا زیر زانو گچ می گیرن؟

از این نگرانم واقعا

کسی تجربه شکستن انگشت پا داره؟

این پروفایل توسط چند نفر استفاده می شود
تا مچ گچ میگیرند ولی برو ی عکس بگیر ببر نشون دکتر بده شاید مو برداشته یا غضروف ضربه دیده شکسته باشه ...

واسه نو برداشتن تا آسیب مفصل گچ می گیرن؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
من پام ترک داره😕هنوز بعد۶.۷ماه درگیر دکترم خوب نمیشه😞درد دارم واقعا بریدم

کجای پات عزیزم؟شما چرا اینطوری شدی؟چی کار کردن برای شما گچ گرفتن؟واقعا خوب نمیشه ؟

کجای پات عزیزم؟شما چرا اینطوری شدی؟چی کار کردن برای شما گچ گرفتن؟واقعا خوب نمیشه ؟

منم انگشتم و کمی بالاترشه 🫠یه وسیله ن خیلی سبک ن سنگین افتاد رو پام  ی مدت فکر کردم بخاطر ضربه دردمیکنه بعد ی هفته دبدم ن اروم نشد رفتم گفتن ترکه و دررفتگی دارم جانداختن🥴گذشت مجدد خوب نشد نگو سرجاانداختن انقدر فشار اومده ترک پام بیشترو بیشترشده 🥲خیلی جاهارفنم گفتن یاباید چندین ماه توگچ باشه یاهم همینجوربمونی☹️ی مدت پامو بستم ولی خوب نشدم الانم درگیر دوا درمونم😭فعلا درد دارم خوب نشدم و ورم داره پام 

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم انگشتم و کمی بالاترشه 🫠یه وسیله ن خیلی سبک ن سنگین افتاد رو پام  ی مدت فکر کردم بخاطر ضربه ...

نه من اصلا ورم یا کبودی ندارم فقط درد دارم