2733
2734
عنوان

ادامه ی زندگی بعدد....

188 بازدید | 12 پست

یه سوال دارم

دختر خانومایی که بهشون تجاوز میشع

یا رابطه ج ن س ی دارن باپارتنرشون بعد از هم جدا میشن

برا ازدواج بعدی یا برای ادامه زندگیشون چیکار میکنن؟

اگر از بلندای آسمان بترسی، نمی‌توانی مالکِ ماه شوی! 🌖✨ ️ 

۹۰ درصد دوز و کلک میزنن شاید ۱۰ درصد حقیقتو بگن

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یعنی چی؟ به همسر آیندشون کلک میزنن؟

اره

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                

من یکی بود که از نزدیک دیدم رفت دوخت و طیب و طاهر شوهر کرد. شوهرش هم یه پسر چشم و گوش بسته اصلا نفهمید

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️
من یکی بود که از نزدیک دیدم رفت دوخت و طیب و طاهر شوهر کرد. شوهرش هم یه پسر چشم و گوش بسته اصلا نفهم ...

خب بره بدوزه بعد برگه سلامت بهش میدن؟ یعنی دکتره متوجه نشد؟

خب بره بدوزه بعد برگه سلامت بهش میدن؟ یعنی دکتره متوجه نشد؟

شهر ما اصلا برگه سلامت رسم نیست

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فقد برای خونش رفت دوخت؟ خب از همه خون نمیاد که چرا انقد هزینه کرد

دیگه محض احتیاط دوخت حرفی درنیاد 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها یه دختره تو شهر ما بود که حتی زایمان کرد و بچه رو که دختر بود فروختن به یه خانواده که بچه نداشت 

بعد رفت زن پسر عموش که تو تهران زندگی می کردن شد

به عنوان دختر باکره🤔🤔🤔واقعا خیلی برام عجیبه آخه زایمان کرده بود چطور نفهمید پسره نمی دونم شاید هم خودش بین خودشون گفته 

خلاصه پسره اومد شهر ما زندگی کردن و ۲ تا بچه داشتن که نامادری اون دختری که فروخته بودش فوت شد 

مامان اصلی بچه فهمید و شروع کرد به ارتباط گرفتن با اون بچه و بهش گفته بود من دوست مامانت هستم و چند بار برده بودش خونشون البته می گفتن پنهانی از شوهرش می بره حالا بماند که ناپدری اصلا نمی خواست که اون زن بیاد طرف دخترش و تلاش می کرد که دیگه همدیگه رو نبینن

خلاصه آخر خدا نخواست و اون دختر بچه تو سن ۱۳ سالگی به خاطر یه بیماری که مادر زادی بوده فوت شد هیچ وقت هم نفهمید اون زن مادرش هست و مادرش تو خاکسپاریش اومد و تو همه ی مراسم هاش و خیلی هم گریه می کرد

بچه ها دختره خیلی خیلی قشنگ بود  

بچه ها یه دختره تو شهر ما بود که حتی زایمان کرد و بچه رو که دختر بود فروختن به یه خانواده که بچه ندا ...

ای وای چه داستان غم انگیزی😭

ای وای چه داستان غم انگیزی😭

یه دفعه تو مسجد اون دختر با دخترم بازی می کرد

هیچ وقت شادی کردن و بازی کردنش یادم نمی ره

موهای طلایی و چشم های روشن داشت

کلسترول مادر زادی داشت تو ۶ یا ۷ سالگیش مادر خونده ش فوت شد بعد از اون دیگه هر روز یه جایی بود پیش خاله و اینا دیگه کسی به اون صورت مثل مادر خونده ش رژیم غذاییش رو رعایت نمی کرد و هر چیزی می خورد که باعث شده بود رگ های قلبش بگیره و در نهایت ایست قلبی کرد 

پدرخونده ش قبل از این دختر یه پسر از بهزیستی آورده بودن که اون پسر تو سن ۱۵ سالگی تصادف کرد و فوت شد بعد خیلی رفتن بهزیستی دیگه بهشون بچه ندادن گفتن که شرایط سنی ندارن و سنشون بالاست تا آخر این دختر بچه رو غیر قانونی خریدن و تا مدت ها شناسنامه نداشت

این دختر هم وقتی ۷یا ۶ بود مادر خونده ش فوت شد و ده ساله که بود پدرش دوباره ازدواج کرد که اون زن یه جوری هست مشکل روانی داره

خلاصه الان اون مرد مونده با داغ دو تا بچه هاش و همسر اولش که خیلی خوب بود