2752
2734

بیشتر ازشون حمایت کنید واقعا از قدیم یه جورایی حافظ امنیت بودن الانم که مجهز به دوربین هستن بهتره

مرامشون بیشتره ما کاری داشته باشیم به سوپری میگیم یا مثلا پستچی میاد ما نیستیم می‌سپاریم بده با سوپر مارکت 

گاهی کارت و  پول همراهم نیست بهش میگم شوهرم میاد 

انصافا یه اتفاقی تو محل بیوفته زودتر با خبر میشن بچه ای چیزی گم بشه خبر دار میشن 

همش نرید فروشگاهای زنجیره ای  با سوپر مارکتی ها مهربون باشید 😂

والا دیگه ما با ننه بابامونم اینجوری نیستیم شما زیادی سوپر مارکتو تحویل گرفتی😬

من فکر کنم جهان دیگری هم هست                                                                 خدا بگو جهان دیگری داری🌏🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم باهات موافقم علاوه بر این فروشگاه زنجیره باعث نظام سرمایه داری میشه چون سود تو جیب آدمای محدود می‌ره ولی من متاسفانه بچه کوچک دارم مجبورم اینترنتی خرید کنم

مادرم جای خالیت همیشه همراه من است بعد از تو خندیدن سخت که نه غیر ممکن شد کاش بودی تا دستانت را میگرفتم و دیگر رها نمی کردم دلم برایت تنگ است االهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 
2731
والا دیگه ما با ننه بابامونم اینجوری نیستیم شما زیادی سوپر مارکتو تحویل گرفتی😬

نه جدا از قدیم سوپر مارکتی هایی که خیلی قدیمی و معتبر بودن همین بودن الان حمایت نمیشن بی انگیزه شدن من الان روبروی ساختمون مون یکی هست کل ساختمون بهش خیلی اعتماد داریم واقعا هم با مرام ولی خب از بس کوروش و جانبو دورش هست داره میره

نه واقعا راست میگید و از اونورم سوپر مارکت خرج ی خونه رو میده ولی این هایپر ها هی جیب سرمایه دار ها ...

تفاوتش هم زیاد نیس نهایت ده درصده دیگه مردم باید پشت هم باشن حالا تو موارد خاص برن زنجیره ای