2733
2734
عنوان

با 100 ملیون میشه رتبه 1 کنکور شد

130 بازدید | 10 پست

خدایی این رتبه برتر ها چی میگیرن که مثلا رتبه 6 کنکور میگفت او زمان من 100 تومن خرج کردم البته 80 تومن پول مدرسه غیر انتفاعی شد که دهم و یازدهم و دوازدهم بود که آخرش گف اگه برمیگشتم عقب پول اونو نمی‌دادم 

ولی خدایی هزینه آزمون کتاب و کلاس به جز مشاوره که واقعا الکیه دیگه خیلییییی بشه 80 تومن نظر شما چیه 

البته اینم بگم کلاسی خوب و مفید باشه مثلا 30 تومن بشه نه از این هایی که با مزه پرونی و عشوه و هرچی دارن مخاطب جذب میکنن پول خون پدرشون رو میگیرن 

تو بگو ۵۰۰ میلیون  نووچ نمیشع 

از همه مهم تر به تلاش خودت بستگی دارع

ولی من هرگز کسی را که به خاطرم گریه کرده بود، ترک نمیکردم هرچه ميخواهی از دست بده به جز دلی كه تلاش ميكند برای خوشحال كردنت دست به كارهای بسياری بزند، بعضی دل ها هيچ جايگزينی ندارن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
واقعا 

آری

ولی من هرگز کسی را که به خاطرم گریه کرده بود، ترک نمیکردم هرچه ميخواهی از دست بده به جز دلی كه تلاش ميكند برای خوشحال كردنت دست به كارهای بسياری بزند، بعضی دل ها هيچ جايگزينی ندارن
تلاش مهمه ولی پولم همچنین! خود کنکور تا الان میدونی چقدر هزینه ثبت‌نامو ترمیمش شده؟ هرکی پول نداره ی ...

اون که بلههه ولی میگم تلاش خیلی مهم تره تا پول من یادمه مامانم دوستم خونش و فروخت پولشو داد که دخترش پزشکی بیاره دختره کنکور رو منفی زده بود 😐 الانم مستاجر 

اون که بلههه ولی میگم تلاش خیلی مهم تره تا پول من یادمه مامانم دوستم خونش و فروخت پولشو داد که دخترش ...

درسته ، تقریبا بیشترش به فرد بستگی داره منم کساییو دیدم خودخوان قبول شدن و هزینه نکردن

ولی درصد پایینی از قبولیا این شرایطو دارن

اون ارین اور که کلاهبرداره با اون تیمشون گوه خورده زر زده

عه آره دیدی 😂

معصومه خانکی که مدیرش ن بود میگه سوالات ما کپ سوالات کنکوره بیاید بخرید کنکور رو 100 بزنید اگه تا الان درس نخوندین 

عه آره دیدی 😂 معصومه خانکی که مدیرش ن بود میگه سوالات ما کپ سوالات کنکوره بیاید بخرید کنکور رو ...

گوه خورد زنبکه جن د.ه ببخشیدا 

کلاهبردارن اصلا اسمشون میاد اعصابم خورد میشه دیگه لطفا ریپلای نکن مرسی