2733
2734
عنوان

لطفا بیاید ادامه تحصیل

122 بازدید | 19 پست

سلام عزیزان من ترک تحصیل کرده بودم

والان خداروشکر برگشتم والان دارم امتحانای کلاس نهمو پاس میکنم

سوالم ابنه ایا امکان داره دهم ونصفی از یازدهمو امتحان بدم و دوازدهم ونصفی از یازدهمو امتحان بدم؟مسی اطلاعی داره

اخه الان برا دیپلم باید سه سال صبر کنم

ایا امکانش هس دیپلمو تودوسال بگیرم خواهشا کسی اطلاع داره کمک کنه ممنون

لطفا لایک نکنید😑✋
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انتخاب واحد بستگی به خودت داره میتونی از هر پایه ای برداری 

۱۸ واحد بود زمان من 

شهریور هم۱۲ واحد فک کنم

اگه بهت گفتن که نمیتونی کاری رو انجام بدی فقط بهشون بخند                                                                                             بعدا میفهن که چرا بهشون خندیدی😎🌹
2731
چرا عجله داری جانم؟ماکه عجله کردیم و تموم کردیم چی شد؟ خوب بودن زندگی و خوشبختی و موفقیت به اونها ن ...

من الان ۲۰ سالمه اگه بخام ۳ سال دیپلم بگیرم میشم ۲۳ ی سال کنکور میشم ۲۴ چجوری دانشگاه فرهنگیان قبول شم؟بخاطر همین عجله دارم

لطفا لایک نکنید😑✋
انتخاب واحد بستگی به خودت داره میتونی از هر پایه ای برداری  ۱۸ واحد بود زمان من  شهریور ...

خواهرم هم ایطور میگه ولی چون نهایی شدن میگم هنوز امکانش هس یانه

لطفا لایک نکنید😑✋
یعنی چی نصفی منم دقیقا شرایط تورو دارم دهم تموم کرده بودم گفتن چون نظام قدیمی باید دوتا کتاب امتحان ...

عجب شاید افتاده بودی تو این دوتا کتابا 

من جهشی نمیتونم اخه داوطلبم روزانه درس نمیخونم

لطفا لایک نکنید😑✋
من الان ۲۰ سالمه اگه بخام ۳ سال دیپلم بگیرم میشم ۲۳ ی سال کنکور میشم ۲۴ چجوری دانشگاه فرهنگیان قبول ...

با لیسانس خیلیییی از رشته ها میشه بری آزمون فرهنگیان عزیزم فرهنگیان اکثرش از طریق آزمون استخدامی با لیسانس بر میداره خودم امسال شرکت کردم با سن ۲۸و چون نخوندم قبول نشدم اگه میخوندم صد درصد قبول بودم 

با لیسانس خیلیییی از رشته ها میشه بری آزمون فرهنگیان عزیزم فرهنگیان اکثرش از طریق آزمون استخدامی با ...

ببا ایت ازمونا خالم با فوق لیسانس باخوندن داره ازمون میده فقط باپارتی قبول میکنن همس دروغه

لطفا لایک نکنید😑✋
خواهرم هم ایطور میگه ولی چون نهایی شدن میگم هنوز امکانش هس یانه

الانو نمیدونم

اگه بهت گفتن که نمیتونی کاری رو انجام بدی فقط بهشون بخند                                                                                             بعدا میفهن که چرا بهشون خندیدی😎🌹
ببا ایت ازمونا خالم با فوق لیسانس باخوندن داره ازمون میده فقط باپارتی قبول میکنن همس دروغه

نه دروغ نیست کی میگه؟کل ‌کلاس من تو دانشگاهمون پارتی داشتن؟,همشون الان معلم هستن من خودم نخواستم چون میخوام واسه خودم کار دیگه ای راه بندازم 

سهمیه هست ولی تو آزاد هم هست ربطی به هم ندارن اصلا 

اونایی که ضعیفن از نظر علمی و قبول نمیشن این بهانه کردن واسه خودشون 

نه دروغ نیست کی میگه؟کل ‌کلاس من تو دانشگاهمون پارتی داشتن؟,همشون الان معلم هستن من خودم نخواستم چون ...

میشه بیشتر توضیح بدی مثلا من میخام دانشگاه فرهنگیان قبول سم معلم رسمی بشم

چکارا باید بکونم چ نمره هایی باید بگیرم چ کلاسایی باید ثبت نام کنم؟کنکورش سخته چی بیشتر از الان تمرین کنم عزیزم ثواب میکنی کمک کنی

لطفا لایک نکنید😑✋
2706