2733
2734

از صد هزارتا پانصد هزار بده🫤 

واقعا خانواده ما از یک ملیون به بالا میده کادو عروسی داخل تالار 😐

شانس ما الان هم خانواده شوهرم کم میدن کادو عروسی

هم خانواده عروسمون اقوام هاشون 

شماهم سراغ دارید؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره هستن مال ما که دادن البته بعضی هاشون که خیلی خسیس بودن ولی بعضی هاشونم در حد توانشون بود بنده خداها

کابوس ها اون چیزی نیست که تو خواب میبینی...کابوس ها؛همون چیزهایی هستن که بهت اجازه ی خوابیدن نمیدن...
2731

خاله من ۱۰۰ هزارتومن گذاشت داخل پاکت سر مراسمم 

نه که نداشته باشه ها ولی خیلی خسیسه کاش اصلا نمیداد بخدا عین خیالم نبود کادویی بدن یا نه ولی ۱۰۰ هزار دادنش انگار فحش بود

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اقوام ما چند روز پیش عروسی داشتن هر کدوم پونصد داده بودن اونم چون یه جورایی یکم نزدیک حساب میشه وگرنه تا ۲۰۰هم دیدم دادن 

خود من از سال ۹۸عروسی نرفتم 

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .