2733
2734
عنوان

آیا من حساس و زود رنجم

56 بازدید | 5 پست

بچه ها تو محل کار 3 نفر هستیم اون دو تا یکی 75 یکی 73 هست من از همه شون بزرگترم 67 هستم،امروز داشتند عکس میگرفتند ،دو نفری به من چیزی نگفتند،بعد یکی شون گفت بیا با هم عکس بگیریم،بعد که عکس گرفتند عک رو گذاشتند اینستا ،عکس خودشون دوتا رو بزرگ گذاشتند و منو رو با اون یکی که از خوشون بود رو کوچیک گذاشتند ،من گفتم چرا من کوچیک گذاشتید ولی دیگه گیر ندادم،بعد میخواستند روی عکس بزنند کارگران مشغول کارند من گفتم زشته نزنید ،یکیشون گفت ای نزنید این مهندسه منو مسخره کرد،من گفتم به نظر من زشته ،اون گفت خوب هر کی سلیقه ای داره و ....

بعد دیگه حرف نزد کلا خودش رو گرفت ولی من مشکلی نداشتم الان من حساس و زود رنجم با این حرفام؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
حساس نیستی  طبق سنت پخته تر عمل می‌کنی  اشکال نداره  طبق تجربه شما که بیشتر هست ...

نزاشتم کش پیدا کنه،و مجددا باهاش صحبت کردم ولی خدا وکیلی هر حرفی رو میزنن +18 و ...

من فقط گوش میدم