2752
2734
عنوان

پراید خوبه?

147 بازدید | 20 پست

سلام بچها من ۱۹ سالمه ۱ سالهه. گواهیینامه گرفتم.کلا ماشین نداشتیمم ت خانواده کسی گواهینامه نداره مامانم خیلی دوس داره ماشین بگیریم میگ راحت میشیم منت کسی نمیخاد بکشیم  والان ۱۱۰ ملیون دارم میخام پراید بگیرم مدل ۸۳ تا ۸۵ میدن ک شاسی اینا سالم باشه خوبه بنظدتون؟ اگ اطلااع دارین بگین تقریبا ماهی چقد خرج دارم 

عالیه تا دستت راه بیافته .تمیز گیر میاد بسپر یه اقا کاربلد از اشناها واست گیر بیاره 

توضیح اسم کاربریم:والا به خدا اون موقع که ثبت نام کردم خامه ای قبول نکرد منم دوتا م گذاشتم بعدن از کاربرا فهمیدم منفیه خودمم نمیدونستم خاممه ای شده😑😶

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

بخدا پراید سگش شرف داره ب بقیه ماشین ایرانی ها کم خرج کم هزینه خواستی بفروشی هم میتونی ب سوپر مارکتی هم بفروشی 

👈من 👉 آدمی هستم ک اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم 🚫پس🚫 اگه یه وقت از اخلاقم ناراحت شدی یه نگاه به شعورت بنداز✌️
عالیه تا دستت راه بیافته .تمیز گیر میاد بسپر یه اقا کاربلد از اشناها واست گیر بیاره 

مرسی اخه میگن همش باید تعمیر گاه باشی و اینا الانم ۵۰ تومنش وام برداشتم قسط اونم باید بدم داداشم مکانیکی کار میکنه اون دنبالشا

خوبه عزیزم بگیرید فقط ب یکی بگید براتون پیداکنه که شاسی ها سالم و موتورش خرج نداشته باشه ...خیلی خوبه، انصافا پراید توماشینهای ایرانی خیلی کم خرج و کم مصرفه .

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....
مثلا ماهی ۲ تومن بیشتر خرجشه؟

نه بابا چند ماه یبار فقط .بجز بنزین

توضیح اسم کاربریم:والا به خدا اون موقع که ثبت نام کردم خامه ای قبول نکرد منم دوتا م گذاشتم بعدن از کاربرا فهمیدم منفیه خودمم نمیدونستم خاممه ای شده😑😶
2706