2752
2734
عنوان

با این اخلاق خواهرم چکار کنم😑😕🙁

222 بازدید | 17 پست

لطفا راهنمایی کنید

خواهر بزرگم هر وقت میاد خونه ی من یا بقیه با خودش چیزایی مثل ترشی و سبزی سرخ کرده و.... برامون میاره در صورتی که من بهش نگفتم بیار و اصلا نیازی ندارم. بعد توی ذهن خودش برا خودش توقع ایجاد میکنه که چون مثلا من به فلانی خدمت کردم پس اونم باید جبران کنه، حالا به نحو های مختلف، بعد اگه ادم شرایطش رو نداشته باشه کاری که میخواد رو براش بکنی ناراحت میشه و میگه چرا برام جبران نکردن😕😕😕😕

لطفا اگه راه حلی به ذهنتون میرسه بگید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

ايشون شخصيت مهرطلب داره 

به نظرم باهاشون صحيت كنين ، چون احتمالا فقط با شما نيست و با همه همينه و خودش رو اذيت ميكنه اين اخلاق

لطفا درخواست دوستي ندين ، با احترام اهل چت نيستم🌹

بگو من من گفتم بیاری؟ 

من یه 500 تومن به همسایمون قرض دادم بعد این شوهرش گلخونه ی فلفل دلمه ای داره... من دیدم هر از گاهی برام چند تا فلفل دلمه ای میاره... بعد از یه سال بهش گفتم پولمو نیاز دارم بهم بده ناراحت شده بود گویا اون فلفل دلمه ای رو به جای طلبم داده بوده😐

خب چرا من باید مطابق میل اون رفتار کنم

خاله منم اینطوره

خودش میاره هر چی بخواد بعد براش که ببری به نظرش نمیاد باید خانم خودش بگه اینو بخر اونو بخر حالت گماشته بعدم منت بذاره

هزاربار با زبوون خوش و ... بهش گفتیم نیار تو طبق خواسته خودت عمل کردی و ما هم طبق سلیقمون تو گوشش نرفت

اون قهر کرد ما هم باهاش قطع رابطه کردیم

خواهش می كنم برای سلامتی خونوادم دعا كنید. ممنون
2706