2752
2734

پریودم خوابیدم مامان هعی میگه پاشو برو اینکار کن هعی میگم کمرم درد میکنه میگه چرا میگم خب دیگ باز سه بار تکرار کرد بابام فهمید ولی مامانم نفهمید باز گفت گفتم ببخشید پریود شدم یدف اره تو بی حیایی جلو داداشت جار میزنی داداشم 13 سالشع معلومه میدونه 

منم گفتم اره من بی حیا ولی پریودیم عار نیست که جارش نزنم گفت نمیدونم تورو تو دامن کی گذاشتم انقو بی حیا شدی 

انگار دشمنشم هرسری دنبال بهانه اس توهین کنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وا. یکی نیست به اینا بگه خون پریود هم مثل ادرار و مدفوع از مواد دفعی کاملا نرمال هر انسان(زن) سالمه. مامانت اگه جلوی بابات و داداشت بگی دستشویی دارم هم بهت میگه بی حیا که واسه پریود میگه؟ 

یه چیز چرت اشتباه که میره تو سرشون خدا هم بیاد نمیتونه از سرشون بندازتش...

2731
منم نمیخاستم بگم عصبانیم کرد گفتم 

خب حالا دیگه ناراحتی نداره شما دیگه یکم بیشتر مراعات کن به مادرم با خوبی بگو این دوران زیاد ازم نخواه کار کنم عصبانی میشم باز مث اون روز میشه

دنیا وفا ندارد ای نور هر دو دیده:) من شنیدم سر عشاق به زانوی شماست، و از آن روز سرم میل بریدن دارد...
وا. یکی نیست به اینا بگه خون پریود هم مثل ادرار و مدفوع از مواد دفعی کاملا نرمال هر انسان(زن) سالمه. ...

دقیقا طبیعت بدن دیگه نشوون سلامتی اصلا چرا نباید بگیم اصلا اوکی خوب نیست بگیم ولیییی کسیم بگه بی حیا نیست که

پریودی چیز عجیبی نیست ولی ...

من آریایی هستم فرزند کورش بزرگ💪🏻 من اهل ایرانم وطنم زیباترین و  یکی از قدیمی ترین کشور های جهان است به وطنم با ۷۴۰۰ سال قدمت افتخار میکنم. من یک ایرانی هستم.لر یعنی اصالت،درود بر لران باغیرت سرزمینم.....🕊🕊
2706