2752
2734
عنوان

بعد ۳ سال بچمو دیدم دلم آتیش گرفت 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 15756 بازدید | 105 پست

عزیزم خیلی برات ناراحت شدم جگرم اتیش گرفت منم دوتابچه دارم حالتو میفهمم برودنبال وکیل تاحداقل بتونی بچتو ببینی برای مادردوری بچه خیلی سخته برات دعا میکنم که موفق بشی عزیزم امیدت به خداباشه

بببین اگه واقعا میتونی کاری کنی و بچتو بگیری اقدام کن ولی اگه باز همه سد راهت میشنو حامی نداری وکارت ...

مستقل از خانوادمم و از نظر مالی هم دستم تو جیب خودمه

واسش وکیل میگیرم ب مامانمم گفتم قصیه رو بهم گفت هر کاری فکر میکنی درسته انجام بده این همه سال هم اول خدا بعد خانوادم پشتم بودن و حمایتم کردن 

من نمیخوام به بچم ضربه روحی بخوره یهو ک نمی گیرمش 

اول هفته  یکی دوبار ببینمش تا منو بشناسه اشنا بشه بعدش ببینم خدا چی میخواد من قبل هر چی بفکر سلامت روانش هستم نمیخوام بهش استرس بدم حتی اگه شده حاضرم تمام پولایی ک دارم خرج مشاور و وکیل کنم فقط یکبار بغلش کنم

کوچیک اون بالایی باش همه جا بزرگت میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم خیلی برات ناراحت شدم جگرم اتیش گرفت منم دوتابچه دارم حالتو میفهمم برودنبال وکیل تاحداقل بتونی ...

اره واسه من خیلی سخته اولش ک جدا شدم ولی نمیذاشتن بچمو ببینم شب و روزم گریه بود و بدترین روزا رو داشتم و دست به خودکشی زدم ۵ ماهش بود از بغلم گرفتنش الان ۳ سالش شده وقتی دیدمش بند دلم پاره شد ک نمیتونستم بغلش کنم و بهش بگم مامان

دیگه هیچی واسم مهم نیست هیچ کس نمیتونه جلو دار شه شده واسه این کار همه دار و ندارم رو بدم فقط یکبار بغلش کنم و بهم بگه مامان

مستقل از خانوادمم و از نظر مالی هم دستم تو جیب خودمه واسش وکیل میگیرم ب مامانمم گفتم قصیه رو بهم گف ...

خب این ک خیلی عالیه شرایطت خوبه امیدوارم موفق باشی 

💜تواستعاره ای هستی از تمام حس های خوب دنیا💜💞💞💞💞💞💞
2731
کاشکی جدا نمیشدی حداقل بخاطرپسرت    

نمیتونستم تحمل کنم اون زندگی رو 

افسرده شده بودم 

اگه می موندم تو اون رابطه بخاطر بچه.بعد ک بزرگم میشد میگفتم من بخاطر تو موندم در جواب میگفت نمی موندی کی ازت خواسته ک بمونی

اصلا نیاز ب وکیل نداری

برو خدمات قضایی.درخواست ملاقات موقت بچه رو بده فوری ی هفته ای حکم میدم برای ملاقات بچت حداقل از پنج شنبه تا جمعه.دوماه بعد هم جلسه تشکیل میدن ک رای قطعی بدن برای ملاقات.معمولا هفتگی میدن

کاربری و تاپیک ها همش مال ی نفر نیست⁦🙏
2706