2752
2734
عنوان

بعد ۳ سال بچمو دیدم دلم آتیش گرفت 😭

15762 بازدید | 105 پست

۳ ساله از همسرم جدا شدم و بچه رو ازم گرفتن و خانوادمم گفتن بگو بچه رو نمیخوای تا دیگه اذیتت نکن و راحت جدا شی

امروز با مادرم رفتم حرم .بعد اتفاقی مادرشوهر و خواهر شوهر سابقم رو دیدم ک پسرم باهاشون بود دلم آتیش گرفت وقتی دیدمش ایقد تو حرم گریه کردم انگار داغ دلم دوباره تازه شد 

تو این مدت خواستگارم داشتم ولی نمیتونم اعتماد کنم دلم نمیخواد دوباره ازدواج کنم میترسم 

کوچیک اون بالایی باش همه جا بزرگت میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چرا خواهرشوهرت یواشکی بچه رو نمیاره تو ببینی😢

من آریایی‌ام ایرانی اصیل♥️سپاس یزدان دختر ایرانیم ! از نژاد تیره ساسانی ام..به کوروش به آراش به جمشید قسم! ..:) به نقش و نگار قسم!  یگان پرستم.. اهورایی ام ! "ز بد گوره های جهان عاری ام" به کردار به پندار نیکومندم! "شاه ایران دختر کوروش منم "

منم عمیقا ناراحت شدم

بچه ندارم ولی یه لحظه خودمو جات گذاشتم حالم بد شد

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️ کربلا دارد به کل آفرینش افتخار❤️حیدر حیدر شهادتین ما ، اینه میراث والدین ما ، میرسه روزی که همه عالم پر میشه از حسین حسین (ع) ما❤️پیچیده لبیک از نجف تا کربلا❤️ما ملت صبر و استقامتیم، ما ملت شهادت و شهید پروریم ، ما ملت عزادار محرم های حسین (ع) و ملت شاد جشن عید غدیر ، عید امامت علی (ع)هستیم 🌷نژاد پرست نباشید اما وطن دوست باشید 🇮🇷🌷الهم عجل الولیک الفرج به حق امام رئوف علی ابی موسی الرضا (ع) و مادر بزرگوارشون حضرت زهرا (س) 🌷بعضی از کامنت ها رو فقط لایک میکنم که بفهمید احترام گذاشتم و نظرتونو خوندم ولی الزاما باهاتون هم عقیده و هم نظر نیستم.به این نتیجه رسیدم که کلا باید تو بعضی تاپیک ها سکوت کنم و خودمو الکی به آب و آتش نزنم واسه کسی که اشتباهشو نمیفهمه .
خیلی رفتم و خواستم ببینمش ولی باباش اجازه نداده  بعدم خانوادم نذاشتن

اون بچه بزرگ بشه،،،

علت دوری را فقط از سمت تو می بینه...

خانواده ؟؟؟؟؟؟

شوهر؟؟؟؟؟

اصلا قابل توجیه نیست ازسمت من که غریبه هستم چه رسد به بچه ات

2706