2752
2734
عنوان

موهام خیلییی کثیف شدهههه😩😩

224 بازدید | 25 پست

یه هفتس حموم نرفتم 

پریود بودم 

الانم خونه مامانبزرگمم ، ناهار اینجا بودیم

عصری میریم خونمون 

میخوام یه شامپو درسته رو سرم خالی کنم فقططططط بشورممم😅😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا پریود بودن رو ربط به حمام نرفتن رو میدین؟

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺
2731

افرین..من اگه ی هفته حموم نرم خودم تو واکتس ب نم میکنم

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..

وایی خدا یک هفته حموم نرفتی چون پریود بودی 

با اون حجم از بو و کثیفی چطوری تونستی از خونه بری بیرون

نوعی سکوت وجود دارد، برای زمانی‌که شما به موضوع تسلط دارید ولی گوینده‌ای نادان با ژستی دانشمندگونه  پر حرفی می‌کند! و شما سخن‌گفتن را بی فایده میبینی! به ویژه که در هر سخن گفتن خطرخودنمایی، خودبرتربینی، فخرفروشی و اظهار فضل وجود دارد!فلذا به سر تکان دادنی بسنده می‌کنی و این روشِ شخصیت‌های رشدیافته می‌باشد.

وایییی من اگه یک  روز در میون  حموم نرم خوابم نمیبره تو چجوری یه هفته حموم نرفتی؟

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺
تو دوران خونریزی نمیشه رفت خو

کی همچین حرفی زده؟اتفاقا پزشک ها میگن  که موقع پریودی حتما با صابون یا شامپو بدون رایحه  مقعد رو بشورین

زنای قدیم چون اکثرا سواد و اطلاعات نداشتن نمی‌رفتند تو پریود و بو بد میدادن در تعجبم از دخترای امروزی ک تو پریود حموم نمیرن! آخه چ ربطی داره

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
2706