2733
2734

نه چون اونقدر مسئله قابل ذکری نیست و هم مدرکی نداری و هم خودت هم رفتی داد و بیداد کردی دیگه 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چ کنن نهایت زنگی میزنن معلم میگن همکار گرامی عزیزم تکرار نشه اونم میگه چشم

من دخترم افتاد دندوناش شکست شکایت کردم ریاست گفتن مگه بیمه نبود ول کن

گفتم مدیر مقصر ایمن سازی فضا نمیکنه گفتن سخت نگیر

فقط دخترمن از قیافه افتاد و داعون شد ای وسط

الهم صل علی محمد وآل محمد
2731

عزیزم بعضیا واقعا ذات خرابی دارن شاید  اونی که اومده گفته معلم  پشت دخترت این طور گفته ممکنه راست نگفته باشه اول باید مطمئن میشدی 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍

عزیزم بعضی بچه ها واقعا معلم رو جون به لب میکنن جیگر معلم له میشه حالا یه چیزی از زبوش پریده بهتره شما با دخترت صحبت کنی بچه ها رو اذیت نکنه که اولیاء بیان شکایت کنن در واقع مقصر خود دخترت بوده هر مدرسه ای ببری همین مشکل رو خواهد داشت  

بهتره واقعیت رو قبول کنی 

اداره هم کاری نمیکنه فوقش با معلمش صحبت کنن و راهنمایی کنن 

چرا جدیدا مدرسه بچه ها تبدیل شده به یک مکان خاله زنک بازی؟؟

والا زمان ما اینجوری نبود...

کوچک ترید !    از آن که مرا  زیر و رو کنید !   حتی اگر هرآنچه که دارید، رو کنید!   کوچک ترید از آن که بدانید، من کی ام،  از "کوه ها" نام مرا پرس و جو کنید! .                                                   ای بادهای سرد و مخالف،" منم درخت "! باید که ریشه های مرا جستجو کنید !      ای بادهای سرد و مخالف؛  من ایستاده ام!!   این سینه ام ! که خنجرتان را فرو کنید.! بر من مباد ، تیغ شما زخمی ام کند؛    شاید به خواب ، مرگ مرا آرزو کنید.......
چرا جدیدا مدرسه بچه ها تبدیل شده به یک مکان خاله زنک بازی؟؟ والا زمان ما اینجوری نبود...

زمان ما اولیلء اصلا تو کار معلم دخالت نمیکردند ولی الان اولیاء ریز به ریز دخالت میکنن و خودشون رو علامه میدونن

زمان ما اولیلء اصلا تو کار معلم دخالت نمیکردند ولی الان اولیاء ریز به ریز دخالت میکنن و خودشون رو عل ...

دقیقا...یادمه در سال دوبار جلسه مادران بود... بعدم از وقتی کورونا شد و  مادرها در تدریس وارد شدند ، شرو شد این خاله زنک بازیا

کوچک ترید !    از آن که مرا  زیر و رو کنید !   حتی اگر هرآنچه که دارید، رو کنید!   کوچک ترید از آن که بدانید، من کی ام،  از "کوه ها" نام مرا پرس و جو کنید! .                                                   ای بادهای سرد و مخالف،" منم درخت "! باید که ریشه های مرا جستجو کنید !      ای بادهای سرد و مخالف؛  من ایستاده ام!!   این سینه ام ! که خنجرتان را فرو کنید.! بر من مباد ، تیغ شما زخمی ام کند؛    شاید به خواب ، مرگ مرا آرزو کنید.......
دقیقا...یادمه در سال دوبار جلسه مادران بود... بعدم از وقتی کورونا شد و  مادرها در تدریس وارد شد ...

و پای موبایلها و گروها امد وسط ، خاله زنک بازیا شرو شد