2752
2734

که قبول نکرده و همه چی تموم شده قسم جون مادرش رو خورد دیشب حس کردم دنیا رو سرم آوار شده از دیشب روحمم‌ سیاه شده چه برسه قلبم قسم خورد من قبول نکردم نمیخوامش گفتم همتون بهم دروغ میگید 

خیلی حالم بده گریمم نمیاد حداقل خالی شم :)

۲۳ سالشه دختر داییش ۱۵ گفتم بچه ب.ازی؟ قسم و قرآن که قبول نکردم خیلی با خانوادم دعوا کردم 

گفت من دوست دارم گفتم دروغ میگی 

من اگه شک کردنام‌ تبدیل به واقعیت نمیشد،هیچ وقت آدم شکاکی نمیشدم...! لطفا برام دعا کنید قبول شم دانشگاه دولتی شهر خودمون شرمنده مامانم نشم خیلی بهم چشم و امید داره :)

میشه برام دعا کنید دیگه خسته شدم 

من اگه شک کردنام‌ تبدیل به واقعیت نمیشد،هیچ وقت آدم شکاکی نمیشدم...! لطفا برام دعا کنید قبول شم دانشگاه دولتی شهر خودمون شرمنده مامانم نشم خیلی بهم چشم و امید داره :)

اگ تورو میخاد چرا خاستگاری تو نیومد؟؟؟؟

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خانواده بی فرهنگی داره

برای توی سایت ول چرخیدن😎برای دکمه حذفیدن😬برای کاربریم‌کاربریت کاربرامون✊️برای تعلیقی ها که‌جون میدن👎برای لایک و پست و تاپیک‌و تعلیقی/برای حسرتای پر،بازدیدی/برای حلیم با نمک یا شکر،جنگ و دعوا/برای تاپیک‌های منشوری/برای کاربرای مرد وجنگ و دعوا/برای بچه‌مچه های کنکوری/برای کاربری و احتمال انقزاضش/برای کاربرای پر نفوذی/برای شوهر و عوق،خانواده اش/فقط طلاق فقط طلاقه ادامش/برای روزهای خوب قبل ازدواج و/برای نی نی یار و اخلاق فوق العاده اش😈/برای دروغ هایی که بر ملا شد/برای کاربری که‌ناحق بیصدا شد/برای باردارای پا به مامون/برای باربی ها و‌مانکنامون/برای تپل های مهربونو/برای ساقیم ساقی ات ساقیامون/برای شام و‌ناهارا چی دارین/و‌جمله یه بچه دیگه بیارین/برای دغدغه سمی که دارین/برای جمله لول ندارین/برای دعواهای قوم و خویشی/برای داستانای دروغین/برای تو دوغت رو بنوشو/طرفدار نوشابه یا که دوغین؟/برای پست های طوماری/برای تاپیک ماورایی/برای حرفهای سیاسی/برای کاربرای احساسی/برای سیزده ساله بچه دار و/برای مادرای خانه دار و/برای استقلال زنامون/برای مدال گزارش زنامون/برای تموم روشن فکریامون/برای اعتراض های بیصدامون/برای سارا و ممدامون/برای فریاد بیصدامون/برای وقیح و کار ناپسندش/برای کاربرای بالا بلندش/برای کاربرای گیسو‌کمندو/برای خوشگلای ابرو کمندش/برای خنده های گهگداری/برای جمله دغدغه ست تو داری/برای اینکه تاپیک‌زدن نداره/برای کاربری که غصه داره/برای عقاید و فرق و جنجال/برای شوخی ها و‌کاربرای بیمار/برای ممدی که پوششش دخترونه ست/برای جغدهای شب بیدار/برای لذت ،تاپیک ممنوعه/برای ناخنی که‌پر ز گیسه/برای کاربریم کاربریت کاربرامون/برای طرز فکر دوران سلجوقه/برای هانده ایی که شبیه اش زیاده/برای زود باور های ساده/برای کاربرای علم و غیب دارُ/برای کاربرای خان زاده😃

استاتر خودت چندسالته؟

نوعی سکوت وجود دارد، برای زمانی‌که شما به موضوع تسلط دارید ولی گوینده‌ای نادان با ژستی دانشمندگونه  پر حرفی می‌کند! و شما سخن‌گفتن را بی فایده میبینی! به ویژه که در هر سخن گفتن خطرخودنمایی، خودبرتربینی، فخرفروشی و اظهار فضل وجود دارد!فلذا به سر تکان دادنی بسنده می‌کنی و این روشِ شخصیت‌های رشدیافته می‌باشد.
اگ تورو میخاد چرا خاستگاری تو نیومد؟؟؟؟

اصن خواستگاری اونم نرفته،خانوادش حرفش رو زدنه این اونجا نبوده

استاتر خودت چندسالته؟

۱۸ سالمه 

اصن خواستگاری اونم نرفته،خانوادش حرفش رو زدنه این اونجا نبوده

خانوادش میدونن تورو میخاد؟؟؟

از کجا فهمیدی حرفشو زدن؟ پسره خودش گف؟ یا فامیلتونه

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             

چرا اینقدر همه چیو برای خودتون سخت میکنید؟!! 

منم شوهرم قبلش میخواستن دختر عمو، دختر خاله،و دختر دوتا دیگه از بستگان دیگرشو بهش بدن، حتی خواستکاری هم رفتن شوهرم قبول نکرده بود. حتی یه دوست دختر داشته که خانواده اش قبول نکرده بودند! ولی خوب که چی!! 

منم کللی خواستگار داشتم، پسر خاله ام منو میخواسته،بعد نامزدیم یه هفته تو اتاقش با خانواده اش چون مخالف بودن قهر بوده در نیومده بیرون. 

چقدر ساده و رویایی به زندگی نگاه میکنید

ادمیزاد اینطوریه.

ای پدر ما که در آسمانی......نام تو مقدس باد.پادشاهی  تو بیاید،اراده ی تو آنچنان که در آسمان است در زمین نیز جاری شود.نان کفافه ی مارا امروز بده،قرض های ما را برما ببخش.....چنان که ما نیز قرض داران خود را میبخشیم.مارا در آزمایش نیاور،بلکه از شریر رهایی ده.زیرا پادشاهی و قوت جلال تا ابد از آن توست.آمین✝️📿برای آنها که شما را آزار میدهند،دعای خیر نمایید متی۴۵:۵(اولین کاربری ۱۳۹۶)مسیحی آریایی هستم، مستدام باد ایران کوروش.
خانواده بی فرهنگی داره

اصن اون باهاشون نبوده سرکار بوده خانوادش رفتن حرف رو زدن اومدن خونه بهش گفتن اینم عین روانی ها داد و بیداد راه انداخته 

قسم میخوره جون مادرش که نبوده اونجا میگه نمیخوام 

ولی حالم خیلی بده گفتم کل حسم رو نسبت بهت از دست دادم دیگه دوست ندارم باهات حرف بزنم دیگه هم حرف نزدم باهاش 

۱۸ سالمه 

خودتم که بچه‌ای فرقی با دختر داییش نداری بخاطر همین حالت بده یکم که بزرگتر بشی عاقلانه‌تر رفتار میکنی.

اگر خودش بهت گفته برام رفتن خواستگاری باور نکن

نوعی سکوت وجود دارد، برای زمانی‌که شما به موضوع تسلط دارید ولی گوینده‌ای نادان با ژستی دانشمندگونه  پر حرفی می‌کند! و شما سخن‌گفتن را بی فایده میبینی! به ویژه که در هر سخن گفتن خطرخودنمایی، خودبرتربینی، فخرفروشی و اظهار فضل وجود دارد!فلذا به سر تکان دادنی بسنده می‌کنی و این روشِ شخصیت‌های رشدیافته می‌باشد.
خانوادش میدونن تورو میخاد؟؟؟ از کجا فهمیدی حرفشو زدن؟ پسره خودش گف؟ یا فامیلتونه

فیلمشون بهم گفت منم رفتم گفتم واقعیته اونم اینارو گفته 

اره خانوادش میدونن ما باهمیم‌ البته بودیم دیگه باهاش حرف نمیزنم از دیشب 

2706