2733
2734
عنوان

لکه بینی تخمک گذاری کسی داشته

74 بازدید | 16 پست

یعنی فولیکولم تخمک خوب داشته این ماه؟چند روز پیش به مدت دوروز لکه بینی داشتم البته توی این چندسال نداشتم وبار اولمه 

دلشوره گرفتم نتیجه چی میشه

چقدر سخته شمردن روزها تاموقع مشخص شدنش😔اگر میشه برام دعا کنید بعداز ۱۴ سال خدا مصلحت بدونه وبچه سالم وصالح بده دلمون شاد بشه

نینی کوچولوی من کاش زودی بیای تو دلم(خدایا مگه میشه باشی و تنها بمونم؟؟؟؟) 

خودتون یااطرافیانتون داشتین همچین موردی که حامله باشه؟؟کمکم کنید دل بیقرارمو آروم کنید

الهی آمییییییییین 

من پنجشنبه عمل کردم خارج از رحم بود و حاملگی اولم داغون شدم اما بازم شکر امیدم ب خداست 

الهی ک خدا بهت ی بچه خوشگل و سالم بده عزیزدلم

میشه برام دعا کنی همین الان ک داری امضامو میخونی 🥺🥺🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خودتون یااطرافیانتون داشتین همچین موردی که حامله باشه؟؟کمکم کنید دل بیقرارمو آروم کنید

آره عزیزم من خودم لکه بینی داشتم و ازمایشم مثبت شد هرچند خارج رحمی بود اما خب دکتر بهم گف لک لانه گزینیه

میشه برام دعا کنی همین الان ک داری امضامو میخونی 🥺🥺🥺
الهی آمییییییییین  من پنجشنبه عمل کردم خارج از رحم بود و حاملگی اولم داغون شدم اما بازم شکر ام ...

ممنون عزیزم همچنین برای شما آرزو دارم🥲

منم هرچی میخوام بهش فک نکنم نمیشه  کنجکاوم

وااای نگو که دلم خونه هرکی میگه فکرش نرو

آخه مگه میشه کلی دوا ودرمون کنی انتظار بکشی که داخل سونو فولیکول خوب داشته باشی بعد زمان اقدامت تنظیم کنی یه وقت زمانش از دستت در نره اونوقت بیخیالش بشی؟؟!!🥹

آره عزیزم من خودم لکه بینی داشتم و ازمایشم مثبت شد هرچند خارج رحمی بود اما خب دکتر بهم گف لک لانه گز ...

من لک لانه گزینی شنیده بودم اما تخمک گذاری نه  تااینکه یدفه دیدم ترسیدم زدم نت دیدم بعضیا تخمک گذاریشون لکه بینی دارن .البته چون تاحالا اینطوری نبودم یکم ته دلم روشنه میگم شاید ایندفه بشه اما از یه طرف میگم ممکنه بازم نشه😢

وااای نگو که دلم خونه هرکی میگه فکرش نرو آخه مگه میشه کلی دوا ودرمون کنی انتظار بکشی که داخل سونو ف ...

کی مشخص میشه برات

من ۵ روز دیگه موعدمه این ماه از فروردین هم برام طولانی تر بود 

M I s🤍
کی مشخص میشه برات من ۵ روز دیگه موعدمه این ماه از فروردین هم برام طولانی تر بود 

ماه قبلی ۱۲ موعدمه  خدایا میشه به دلمون نگه کنی🥹

2706