2733
2734
عنوان

دعوای خواهرم و بیمار بخاطر نپوشیدن لباس زیر..

| مشاهده متن کامل بحث + 16100 بازدید | 321 پست
با قمه میزد اونجاش تا قطع بشه مردیکه بیشرف رو

قمه ازکجا باید میاورد😂😂😂

توی قصه زندگیت نقش اول داستان خودتی ،پس قوی باش وکم نیار دختر😎اسم کسایی که موقع شکست ترکت کردن رو بنویس وبرای جشن پیروزیت  دعوتشون کن 😎فردای بهتری خواهیم ساخت✌️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چی مهم نیست عزیزم؟ یکی از ساده ترین مسائلی هست که یک کادردرمان تجربه میکنه افرادی که به هردلیلی تخ ...

ها🤔🤔راست میگیاااا 

پ اسی خواهرت موقع سوند وصل کردن چیکار میکنه🤔🤔

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

خاک توسره بی فرهنگش کنن.ببین بهش بگو توی این شغل بامردم سرکارداری همه جور آدمی قراره ببینی آدم خوب بد دیوونه بی فرهنگ ساده سلیطه احمق .باید قوی باشه بگو دیگه بهش فکرنکن شایدفردا یکی از اون بدتر بیاد نباید که خودتو ببازی

کاربری خانومم👩🏻
2731
میگه پر مو بود و سیاه و سبزه حالم بد میشه.. تا الان میگه یه مرد رو ی دفعه لخت ندیدم..

ببین خواهر شما پرستاره، اگر پزشک شصت درصد بخواد دخالت کنه، خواهر شما صدرصد باید مراقب مریض باشه. این سیاه، اون مو داره، این شور.ت پاش نیست، فلانی استفراغ کرد و .... این چیزا رو اگر بگه باید بشینه تو خونه و وارد یه شغل دیگه بشه. 

🪻🌿🌸🌿🪻🌿🌸🌿دختر خانم دهه شصتی🪻🌿🌸🌿🪻🌿🌸🌿 
بله وصل کردن سوند یکی از روتین ترین کارایی هست که انجام میدن البته تصور من اینه که این تاپیک واقعی ن ...

درسته عزیزم دقیقا.

تازه میگن خواهرشون تا بحال بصورت لخت ندیده بودن یک مرد رو.

پس چجوری واحد های آناتومی و تشریح رو که عملی هست گذروندن؟

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐

عربا معمولا شرت نمی پوشن ، برای همین هم هست آلتشون بزرگه ..

دوست من مامایی خونده بود ، میگفت هر روز که زایمان داربم حداقل ۲ مورد از مادرها مدفوع میکنن ، گفتم حالت بد نمیشه ، گفت عادت کردم و شغلم هست . 

خواهرتون پرستاره مگه آناتومی رو یاد نگرفته تو دانشگاه؟ درسته کار اون آقا اشتباه بوده ولی دیگه اینهمه ...

حرف شما درسته ولی برخورد همه با یه اقا که  دو سومِ بدنش لخت بوده روی تخت یکسان نیست.. یکی براش مهمه یکی نیست

بله شما درست میگید وای ایشون قبلش باید ب خواهرم میگفت شرایط لباس من اینجوریه.. خواهرم سرش توی لیست ب ...

عزیزم من خودم کادرم.هیچ کدوم این حرفا پذیرفته نیس.اصلا بیماره بخاطر ابرویی ک ازش رفته میتونه ازش شکایت کنه.ی دفعه ک یک نفر پرستار نمیشه کاراموزی رفته کارورزی رفته پرستار خط اول مواجهه با بیماره محرم ترین فرد ب مریض اصلا این رفتارا شایسته نیس

چی مهم نیست عزیزم؟ یکی از ساده ترین مسائلی هست که یک کادردرمان تجربه میکنه افرادی که به هردلیلی تخ ...

اون فرق میکنه ولی برای یه آمپول ک و ن لخت دراز بکشه ؟خب شوکه شده

کاربری خانومم👩🏻

اسی از یه موضعی خیلی ناراحت بودم تقریبا داست گریه م میگرفت

خندوندی منو 😂

کاربری دست دو نفره، منو خواهرم از بس ترکیدیم دیگه شماره ای واسه عضو شدن نداشتیم ، اینو شراکتی استفاده میکنیم😂
آبروی طرف رو برد فقط... بعد میگن کادر درمان محرم هستن!! بیچاره لباس زیر هم ک میپوشید باید میکشی ...

الان شما میری آمپول بزنی لباس زیر داری قشنگ درمیاری؟حتی اگه لباس زیر هم داشت طرف یکم میداد پایین میتونست خواهر ایشون امپولشو بزنه نکه لخت باشه

بهتر است عشق بورزی و هرگز عاشق نشوی
خواهره خودش گفته که آقا برو بخواب رو تخت پس طرف میدونسته که تزریقاتی خانوم میره بالاسرش این تیتیش م ...

نه خب وقتی بهش گفته دیگه کار از کار گذشته بوده این اقا کلا بدون لباس زیر بوده...اغلب این محلیا ک از این لباسای بلند میپوشن لباس زیر هم ندارن...منم نمیگم کار اقا درست بوده اتفاقا از فرهنگ‌پایینشه میگم اینم به عنوان پرستار یکم باید محکم تر و صبورتر باشه

گاهی تشنه بمون ولی به بهونه تشنگی سم ننوش...
2706