2752
2734

من یه دختر ۱۰ ماهه دارم

بارداری سختی داشتم

زایمانمم سخت بود

تو ما حاملگیم خبری از خانواده همسرم نبود نشد یه بار یکی از خواهر شوهران ی ماسه سوپ بدن دم خونه من یا زنگ بزنن بگن تو چیزی لازم داری یا نه.....

بماند که حالمم ازشون بهم میخوره سر چیزای دیگه

شوهرم حالا هی جدیدا به شوخی و خنده یا جدی میگه بچه دوم می‌خوام

هی میگه اینو از شیر گرفتیم یکم حال و روزت بهتر بشه اقدام کنیم ک جنسمپن جور بشه

منم اصلا دلم نمی‌خواهد دیگه بچه بیارم اگرم بخوام اصلا پسر نمیخوام🤣🙌

حالا چند روزه خواهر شوهران مارو میبینن سوسه میان ح دومی رو بیار

حالا بزرگه خودش یکی داره کوچیکه هم بعد بیست سال هنوز بچه دار نشده.

نمیدونم چطوووووری چه جوابی بهشون بدم که دیگه باهام در این مورد حرف نزنم.

دلم میخواد جیگرشونو بسوزونم چون فقط کارشون دخالت کردنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

باید سکوت کنی به همسرتم بگو اره فکر خوبیه حتما همین کار رو میکنیم جواب نده جبهه نگیر

فقط به خواهرشوهرات بگو اره خودموننم تو همین فکریم و بعد هی برو رو‌مخ شوهرت چرا خواهرت یه دونه داره بهش بگو یکی بیاره تا گفت زشته بگو پس چه کار زشتی میکنن به ما میگن

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            

ببین اگه تو زندگیت دوست داشتی دوتا بچه داشته مقاوت نکن له خرف شوهرت باش ..ولی این دفعه خودت رو بزن به بی عاری .هیچ کار نکن .حتی لباس هارو نشور .همش یگو کمرم درد میکنه .حالم خوب نیست .. حسابی از شوهرت کار بکش باور کن دیگه اجازه ی دخالت هیچی رو به خودشون نمیدن

رک مستقیم

مهم منم ک بچه دوم نمیخوام

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
چرا فکر میکنی باید ب هر کنشی واکنش نشون بدی ؟؟؟  سکوت کن و هیچی نگو

دقیقا داشتم به همین فکر میکردم، چرا فکر میکنن باید حتما جواب بدن.

و جالب تر که خود اسی فکر میکنه، میتونه دختر یا پسر بودن بچه شو تعیین کنه، میگه پسر نمیخوام.

دقیقا حال روزگار منی در گذشته‌... دقیقا همین تفکر رو داشتم و هرکسی میگفت دومی رو سریع بیار فحشش میدادم...اما الان به گذشته فکر میکنم هزاران بار خودمو لعنت میکنم  که چرا دومی رو نیاوردم تا این بچه تنها نمونه و خیلی اذیت شدم همبازی نداشت ‌.... الانم دیگه شوهرم مشکل غدد و ضعیف شدن اسپرم و... پیدا کرده خودم تا الان مشکلی نداشتم ... اگر میخای بیاری الان بیار وگرنه دیگه هیچوقت نیار  و بچه رو باید بفرستی مهد و شهربازی وگرنه تو خونه بمونه روانیت میکنه به ضرر خودته کاش من اون زمان با خودم لج نمیکردم  منم کسی کمکم نداد خیلی سختم بود دست تنها بودم خودم شدم همبازی بچم 

اولا به بقیه بگو خودمون بهتر میدونیم که چه زمانی تصمیم بگیریم برای بچه دوم

دوما ب همسرت بگو و کاملا با لحن آروم توضیح بده که من برای زایمان کلی اذیت شدم و هنوزم بدنم ب حالت قبل و نرمال برنگشته اگه الان بخوام بچه بیارم زود از پا میوفتم و بچه داری یه دونش سخته چه برسه به دو تا باهم

بزار بچمون یکم بزرگ شده بتونه از پس کارای روزمره ی خودش بر بیاد بعد بچه بیاریم، اینجوری هم ی نفع بچه هاست هم خودمون.چون رسیدگی ب دو تا بچه کوچیک سخته نمیشه اونجوری ک باید براشون وقت گذاشت. اما یکم ک بزرگتر بشه بهتره

2706