2737
2734
الان شد شکل فنجون؟

مسافر فنجونتو از هر زاویه ای که بذاری شبیه کاسه ای هست که دسته داره     

آخ آخ حال می ده تو این فنجون چااااایی بریزی بخوری تموم نشه کل قوری قشنگ توش جا می گیره   

یا رَب نظر تو برنگردد ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عکس چی باید بذاریم؟؟

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
این فنجونم حکایتی شدها       اصلش این شکلیه برای همین دهنش زیادی گشاده😂من باهاش چا ...

مسافر خدا بگم چیکارت کنه،بازم فنجونتو دیدم مردم از خنده 😀

بابا بیخیال این قابلمه شو😂😘😘😘😘😘😘

♦️انتخابات ،‌هم حق ملت است، هم یک  فکر می‌کنی مجازیه، حرفی زدیو در رفتی؟! نه جانم حسابرسی بزرگتر در پیش داریم!    علامه طباطبایی( از اولیای الهی و از شاگردان آیت‌الله قاضی )فرمودند:این انقلاب متصل به ظهور امام مهدی علیه السلام خواهد شد... «اِنَّ الْحُسین مِصباحُ الْهُدی وَ سَفینَهُ الْنِّجاة» ،،،پیامبر عزیزمون فرمودن:وَلَايَةُ عَلِيِّ بْنِ أَبِي طَالِبٍ حِصْنِي فَمَنْ دَخَلَ حِصْنِي أَمِنَ مِنْ عَذَابِي   اطاعت از ولایت فقیه آزمون قبل از ظهور است...((یا الله یا رحمن یارحیم،یامقلب القلوب ثبت قلوبنا علی دینک 🤲))...اللهم عجل لولیک الفرج 🤲
2738

ميوه ميخورم 😁

بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
مسافر خدا بگم چیکارت کنه،بازم فنجونتو دیدم مردم از خنده 😀 بابا بیخیال این قابلمه شو😂😘😘😘😘😘😘

وااای الان دیدم این تاپیک دوباره اومده بالا   به خدا دیگه تو اون کافی نخوردم😂😂😂

بزرگان بر خود سخت میگیرند ... حقیران بر دیگران . 
2706