2752
2734
عنوان

لعنت به بی پولی

210 بازدید | 12 پست

زندگیمون فلج شده مجبوریم خونه مادرشوهر باشیم .

مادرشوهرم میگ صدای بچه در نیاد .برای همین از اول صبح تا بوق سگ تی وی روشن میکنه بچه بشینه پاش.

پسرمم اصلا حاصر نیست بازی کنه و...میگ تی وی .

وقتی خاموش میکنم جور دیگ سرگرمش کنم مادرشوهرم دعوا راه میندازه 

میترسمـچشماش صعیف شه چکارکنم 

یسالی مجبورم اینجا باشم

ببرش پارک

کتاب براش بخون

نقاشی بکشید

بیشتر برید بیرون

خونه اشتها هم برو

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه میتونی ببرش پارکی جایی مادرشوهرت هم گناه داره و به نظرم حق داره دیگه موقع پیری آدم حوصله خودشم نداره میخواد تازه استراحت کنه 

گاهی اونقدر دلتو پر کردند که تا میای حرف بزنی از چشمات میریزه بیرون.
2731

چاره ای نداری تلوزیون نباید بزاری ببینه 

اخه اتاقی چیزی نداره ببریش اونجا

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است

یه کاربر دیگه هست شرایط شما رو داره طفلک با این تفاوت که نه خونه مادر خودش نه خونه مادرشوهرش بچه ش زیاد نمیتونه تلویزیون ببینه

از نشانه های روشنفکری در نی نی سایت:۱-نگاه نکردن برنامه های تلویزیون ایران۲-داشتن دین انسانیت۳-کار نکردن در خانه پدرشوهر۴-به من چه به توچه۵-ازدواج نکردن به روش سنتی۶-نیاوردن بچه و نگهداری از سگ و گربه بجای بچه۷-خطاب کردن کسایی که ۱بچه بیشتر دارن با عنوان بی کلاس و بیفکر۸-قبول نداشتن مسائل دینی ولی فتوا دادن به کسایی که کاشت ناخن و مژه دارن که نماز دلی بخون قبوله (تو که اصلا نمیدونی چی به چیه چرا الکی حکم میدی مهم دله چیه پس آداب و احکام چی!!!)
اگه میتونی ببرش پارکی جایی مادرشوهرت هم گناه داره و به نظرم حق داره دیگه موقع پیری آدم حوصله خودشم ن ...

پارک تو این گرما چندساعت میتونم ببرم اخه .نهایت شیش به بعد

چاره ای نداری تلوزیون نباید بزاری ببینه  اخه اتاقی چیزی نداره ببریش اونجا

میبرم منتها سر و صدا داره حتی بازی میکنه جیف وداد میکنه.فقط جلو تی وی ساکته و سایلنت .مادرشوهرمم میگ لال باشه این بچه

بچه ها یه بازی استخراج ارز تو تلگرام هست میگن میخاد جایگزین نات کویین بشه که خیلیا سود میلیونی کردن. اگه خاستین بیاین خصوصی لینک بدم بازی کنین. حیفه از دست ندید

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزار تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست