2752
2734
عنوان

مامانم اعصاب مارو خورد کرده

296 بازدید | 10 پست

سی ساله داره با بابام طندگی میکنه 

هنوز بابامو نشناخته 

بچها بابای من تحصیل کرده هست ولی درونگراست!!!

ادمی ک بره حرف بزنه نیست  

خواهرم ازدواج کرده الان داره جدا میشه 

مامانم اصعای مارو ریده هر بار ک میرن دادگاه 

میاد خونه میگه اینو نگفتی اونو نگفتی 

یک جنگ جهانی راه میندازه 

بهش میگیم خا تو ک ۳۰ ساله زندگی کردی میدونی ک اخلاق ذاتیشه چی میگی باز ادامه میده 

چند بارم بهش توپیدیم ک دعوا راه نندازه 

میاد نیگه شیرمو حلالتون نمیکنم فلان  طرف باباتونو میگیرین 

۹ ماه حملتون کردم ۲ سال شیر دادم حالا طرف باباتونو میگیرین 

با همچین ادمی باید چیکار کنیم 

به قدری اعصبانی ام الان درک نمیکنین

عزیزای دلم تاپیک ، پادکست ، کتاب در باره ی کنترل خشم اگر میشناسین بهم بگید ممنونتون میشم 😄همونطور که از اسم کاربریم مشخصه اسمم هستی هست😁 (اسممو خیلی دوست دارم بابام انتخابش کرده) یک دختر مجردم مشغول تحصیل و تلاش برای اینده 😁 یک گل دیفن باخیا دارم ک خیلی دوستش دارم( درحال حاضر ۱۲ تا برگ داره انشالله ک درخت میشه بچم😉)  برای همگی یک زندگی سرشار از حس خوب و سلامتی و خوشی ارزو میکنم شمام اگر امضامو خوندین یک ارزوی قشنگ برام بکنید اگر تونستید به خودمم بگید چه ارزویی کردید😁 ( من یک دختر مجردم اون تاپیک شوهر بیشعور مربوط به یک کاربر دیگست) اگر جایی خواستید درد و دل کنین و کسی نبود منو تگم کنین من هستم🙈

حالا چیزی نگفت که بزرگتره

اینکه میگید ۳۰ سال با پدر زندگی کردی ولی نشناختیش خوردش میکنه 

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
حالا چیزی نگفت که بزرگتره اینکه میگید ۳۰ سال با پدر زندگی کردی ولی نشناختیش خوردش میکنه 

بابا من خلاصه گفتم 

میاد به چرت و پرت گیر میده 

بابامم اولش جوابشو نمیده 

یکم میگذره میره رو اعصابش جوابشو میده 

دعوا میکنن اعصاب مارو خورد میکنن

عزیزای دلم تاپیک ، پادکست ، کتاب در باره ی کنترل خشم اگر میشناسین بهم بگید ممنونتون میشم 😄همونطور که از اسم کاربریم مشخصه اسمم هستی هست😁 (اسممو خیلی دوست دارم بابام انتخابش کرده) یک دختر مجردم مشغول تحصیل و تلاش برای اینده 😁 یک گل دیفن باخیا دارم ک خیلی دوستش دارم( درحال حاضر ۱۲ تا برگ داره انشالله ک درخت میشه بچم😉)  برای همگی یک زندگی سرشار از حس خوب و سلامتی و خوشی ارزو میکنم شمام اگر امضامو خوندین یک ارزوی قشنگ برام بکنید اگر تونستید به خودمم بگید چه ارزویی کردید😁 ( من یک دختر مجردم اون تاپیک شوهر بیشعور مربوط به یک کاربر دیگست) اگر جایی خواستید درد و دل کنین و کسی نبود منو تگم کنین من هستم🙈
اونا باهم دعوا میکنن شما چرا طرف یکیشونو میگیرید یا کاری بهشون نداشته باشید یا فقط سعی کنید ارومشون ...

خب توی این سن یکسره دعوا و مشاجره اعصاب ادمو خورد میکنه دیگه  

هر روز از خواب پا میشن معلوم نیست چی خواب میبینن باهم دعوا میکنن

خب توی این سن یکسره دعوا و مشاجره اعصاب ادمو خورد میکنه دیگه   هر روز از خواب پا میشن معلوم نی ...

خب من که چیزی از زندگی شما و روحیات خانوادتون نمی‌دونم اما میتونید بگید اعصاب ما رو خرد کردید انقد دعوا نکنید و یه موضوع بیارید وسط صحبت کنید و اینجوری جفتشون رو آروم کنید بگید درسته انقد دعوا میکنید آخه ؟ جز خودتون ما هم داریم زندگی میکنیم اینجا ...طرف یکیشونو نگیرید که اون یکی دلش بشکنه

خب خودش چراتودادگاه حرف نمیزنه اگه بابات روقبول نداره

خودش حرف میزنه 

بابا مامانم زیاد حرف میزنه خیلی حرف میزنه واقعا 

مادرشوهرمن مثل مادرشماست اعصاب من  و اطافیانشو خراب کرده چندساله باهاش زندگی کردم اخرش افسردگی و وسواس فکری گرفتم از دستش الان اومدم خونه بابام  یکم روحیم بهتره

خـــــ❤ـــــدارو چــــــه دیــــدی رفیــــق شـــاید شد❤ اگر مادر شدی یادت نره اول تو باید شاد و قوی باشی تا بتونی شاد بزرگش کنی یک بچه از همون روز تولدش نگاهش به خنده های مادرشه نه رنگی بودن اتاقش... ❤