2733
2734
بنظرم حتی با یه بار خوندن ولی با یقین و حضور قلب بیشتر از صدبار خوندن سرسری تاثیر داره

من حاجت ام ۱۰۰ برابر حاجت تو شخت تره😭 نیاز به معجزه داره چیکار کنم

میتونی بگی حاجتت چیه؟ نا امید نباش

یه قاشق فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون🌶️هروقت هوس کردید با کسی دردودل کنید بریزید تو حلقتون                      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای خدا که محال و غیر ممکن وجود نداره عزیزم 

محال و غیر ممکن مال ما ادماست که ناتوانیم 

ولی خدا هرروز و هر لحظه داره معجزه میکنه 

یه قاشق فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون🌶️هروقت هوس کردید با کسی دردودل کنید بریزید تو حلقتون                      
واقعا خودتم حاجت گرفتی از دعای معراج ؟😰😥😥😥😥😥  توروخدا بگو  ممکنه   حاجت من ...

خودم حاجت گرفتم بله. یه حاجت بزرگ 

عزیزم اگه انقد شک و تردید داری نباید بری جلو

نباید به خواسته ات شک داشته باشی

شک سم هست

2731
خودم حاجت گرفتم بله. یه حاجت بزرگ  عزیزم اگه انقد شک و تردید داری نباید بری جلو نباید به خ ...

چند بار خوندی😥؟ ماله من خییییلی سخته  یکی از عزیزانم رو سحر و جادو کردن مسیرش عوض شده    هرجا میرم برای باطلیش میگن    غیر ممکنه تو بتونی کاری براش کنی

تا خود شخص نیاد و رضایت نداشته باشه اون هم  نمیدونه  و هم ار بدونه براش مهم نیست 

میشه با دعاط معراجی که من میخونم باطل شه؟

میتونی بگی حاجتت چیه؟ نا امید نباش

ماله من خییییلی سخته  یکی از عزیزانم رو سحر و جادو کردن مسیرش عوض شده    هرجا میرم برای باطلیش میگن    غیر ممکنه تو بتونی کاری براش کنی

تا خود شخص نیاد و رضایت نداشته باشه اون هم  نمیدونه  و هم ار بدونه براش مهم نیست 

میشه با دعاط معراجی که من میخونم باطل شه؟

ماله من خییییلی سخته  یکی از عزیزانم رو سحر و جادو کردن مسیرش عوض شده    هرجا میرم بر ...

توکل کن به خدا 

انشاءالله که درست میشه 

کاش خودشم بخواد 

سمت دعانویس هم نرین بابا خوب نیست

چند بار خوندی😥؟ ماله من خییییلی سخته  یکی از عزیزانم رو سحر و جادو کردن مسیرش عوض شده   & ...

من هر روز میخونم. 

اتفاقا تو دعای معراج اومده خدایا صاحب این دعا رو از دمندوان در گره ها حفظ بدار. از نفاثات فی العقد

همیشه بخون براش تاثیر داره. 

من برای اموات اون کسی که قرار بود کاری کنه برام دعای معراج میخوندم 

برای پدر مرحومش هر روز به نیست رسیدن به خواسته ام صواب تقدیم پدر اون شخص. 

2706