2733
2734

من امروز ساعت 6 نوبت دارم. بار اولمه تنهام خیلی استرس دارم نمیدونم چی بگم چجوریه..

بخاطر افسردگی و استرس و مشکل تمرکز و ناتوانی تو درس خوندن میخوام برم. همینارو بگم کافیه؟

خودش چجور سوالاتی میپرسه؟ معمولاً تایم هرجلسه چقدره؟

و هر تجربه دیگه ای ک دارید، بگید ممنون میشم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آهان ینی اول خودش سوال میپرسه بعد براتون موثر هم بود؟

اره اونم ازم سوال پرسید 

خیلی خوب بود یرام،حس سبکی و راحتی داشتم 

آنقدر پیشش گریه کردم که حد ندارع🤭

😍تو قرار دل بی قرار من و بابایی،روشا جانم😍
2731
اره اونم ازم سوال پرسید  خیلی خوب بود یرام،حس سبکی و راحتی داشتم  آنقدر پیشش گریه کردم ک ...

من از طرفی خیلی از وابسته شدن به دارو و اینا ترس دارم همه ش دودلم.. ولی هیچ راه چاره ای هم ندارم

من الان سه ماهه دارم دارو مصرف میکنم اول کامل مشکلاتتو بگو بعد اونم ازت یه سری سوال می‌کنه یه شرح حال کامل بده و حتما هم بهش بگو که درس داری پس داروی خواب آور با چیزی که عوارض زیادی داره بهت نده و یادتم باشه اوایل یکم دارو ها اذیتت میکنن یکم حالت بد میشه ولی چیزی نیست کم کم عادت می‌کنی و حالت بهتر میشه در کنارش یه سری کارا انجام بدی که حالتو بهتر کنه عالیه حتما عبادت،مدتیشن،رقص،رفتن به طبیعت و اینجور چیزا یادت نره در کنارش خیلی کمک می‌کنه ولی اگه واقعا حالت بد بود و خیلی عوارض داد زود دوباره برو پیشش و بگو داروها تو تغییر بده و حتما بگو که چه نوع عوارضی داشتی اصلا نگران نباش ایشالله هر چه زودتر حالت بهتر میشه😘

باید خودتی بگی چه مشکلی داره مثلا بی خوابی داری غذا نمیخوری اگه از استرس نمیتونی حرف بزنی یا یادت می ...

اتفاقاً تو یادداشت گوشیم نوشتم امروز صب. ینی زشت نیست بدم خودش بخونه؟

آخه میدونم نتیجه نمیگیرم از روانشناس و شرایطشم ندارم فعلاً ،  برا همین مجبورم..

اصلا نیاز به رفتن به پیش روانشناس و مشاور و روانپزشک نیست

من یه راه حلی دارم که بدون اینا، کاملا حال دلت خوب میشه 

تضمینی 

2706