2733
2734
عنوان

بعد ازدواج شخص سابق میتونه زندگی طرف و بهم بزنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1155 بازدید | 104 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اول به مادرت بگو باهاش صحبت کنه اگه باز ادامه داد به شوهر دوستت بگو

مادرم چند ماه پیش به ننه پسره گعته بود که دست از سر ما بردارین وگرنه خون بپا میشه اونم گفته بود باشع به پسرم میگم کاری نکنه و دیگه هیچ خبری نشد تا اینکه دیروز اینحرفو شوهرم زد

2731
مادرم چند ماه پیش به ننه پسره گعته بود که دست از سر ما بردارین وگرنه خون بپا میشه اونم گفته بود باشع ...

خب الان به شوهر دوستت بگو از  تلفن ثابت اطلاعات زنگ بزنه بهش و صحبت کنه 

دیگه فک کنم طرفت پیدا نشه مگه اینکه واقعا مریض روانی باشه براش مرگ و زندگی مهم نباشه

در هر حال تو اصلا نترس هر وقت شوهرت چیزی پرسید بگو دیوانه ست و من بخاطر دیوونه بودنش ردش کردم

خب الان به شوهر دوستت بگو از  تلفن ثابت اطلاعات زنگ بزنه بهش و صحبت کنه  دیگه فک کنم طرفت ...

ممنون عزیزم

شوهرم هرچی گفته من انکار کردم چون خواهرشوهرم یبار گفت شوهرت هروقت از گذشتت چیزی پرسید فقط انکار کن بگو من نمیدونم

مگه خواهرشوهرت میدونه؟ راست میگه یبار دیگه پرسید بزن به سلطیه بازی دست برداره

نه نمیدونه شوهرم نزاشته هیچکدومشون بدونن ولی یادمه یبار تو اینستا یه دختر نوشته بود که به شوهرم بگم قبلش دوست پسر داشتم یانه خواهر شوهرم کنارم بود گفت بهش بنویس به هیچچچ وجه به شوهراتون نگین گذشتتون رو هرچی گفتن انکار کنید

اتفاقا همینکارو کردم ولی پیج شوهرم رو داره از این میترسم و اینکه محیط کوچیکه شوهرم از دفعه باهاش ر ...

ان شالله که نمیکنه

کاش از اون محل برید

دخترم،هلنای مامان تو معجزه زندگی منو بابایی❤خدایاشکرت

اسی کاش عکس دستش نمیدادی ولی حالا که دادی بنظرم شوهر دوستت گزینه خوبیه بهش بگو ادبش کنه..

اینجور که گفتی اکست روح و روان سالمی نداره یه وقت دردسر برات نشه..   به نظر من که به شوهرت واقعیتو بگو اینطوری خودت راحت میشی ولی اگه نمیتونی راهش شوهر دوستته

متاهل💍 و متعهد💜 به جانم، مهردادم...❤  اگر:  A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z     برابر با:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26  باشد..    آیا برای خوشبختی و سعادتمندی، تنها تلاش سخت کافیست؟!    H+A+R+D+W+O+R+K       8+1+18+4+23+15+18+11=  98%      آیا دانش مارا به ۱۰۰% میرساند؟  K+N+O+W+L+E+D+G+E              11+14+15+23+12+5+4+7+5برابر است با  96%     عشق چطور؟!❤     L+O+V+E   12+15+22+5  برابر است با 54%   خیلی از ما فکر میکردیم اینا مهمترین باشن اما نه!  پول چطور😉       M+O+N+E+Y      13+ 15+ 14 +5 +25  برابر است با 72%....  اینا کافی نیستند😕   پس برای رسیدن به اوج باید چه کار کرد؟    نگرش!          A+T+T+I+T+U+D+E          1 +20 +20 +9 +20+ 21 +4 +5  برابر است با  100%💪💚      آره دوست من!  اگه طرز فکر و نگرشمون رو به زندگی، کار، گروه و عشقمون عوض کنیم زندگی ۱۰۰% عوض خواهد شد..💚  (نگرش همه چیز رو عوض میکنه)
واقعا فکر کردی این دختر الان تو حالیه که بخواد حرفای تورو اینجوری گوش کنه؟!!!؟!! واقعا نمیدونم چطور ...

منم نمیتونم این حجم از حماقتو تحمل کنم

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه تو یه تاپیک جرت دادم و تو تاپیک دیگه باهات خوب بودم بدون اسم کاربری ها یادم نمی‌مونه وگرنه من هنوز ازت بدم میاد🙂
2706