2733
2734

فرض کنید با ادمی تو سن کم بوده باشی و اون ادم قول ازدواج بده گولت بزنه ازت سو استفاده کنه و بزور بخواد که بهش عکس یا فیلمی بدی که توش چهرات مشخصه

و بعد گرفتن فیلم ها بگه نگران نباش همش رو پاک کردم

ولی بعد ازدواجت هنوز سایه نحسش از زندگیت نرفته باشه

و هرجا که تو و نامزدت میری بیفته دنبالتون

ولی هیچی نگه فقط الکی بیفته دنبالتون

این ادم هدفش چیه؟؟

ایا ممکنه عکس و فیلم هارو به همسر نشون بده؟؟

اخ یبار از گالری گوشیش اسکرین داد گفت همشو پاک کردم نمیزارم همچین چیزی تو گوشیم بمونه

پس فازش چیه سایه به سایه دنبال منه بدون اینکه هیچ حرفی نزنه؟

اگه میخواست ابرومو بره چرا تو این ۷یا۸ ماه کاری نکرده؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خدایا آدمای خوبت کجان که همش نخاله ها گیر ما میان🤣

اره والا

مردم با صد نفر میگردن با صدنفر میپرن تهشم راحت اسوده ازدواج میکنن

من یبار از رو اسکلی و بچگی گول خوردم هنوزم که هنوزه دارم تاوان پس میدم هزار بار توبه کردم چرا تموم نمیشه اخه😭

اره والا مردم با صد نفر میگردن با صدنفر میپرن تهشم راحت اسوده ازدواج میکنن من یبار از رو اسکلی و ب ...

نترس بترسی بدتره اگه روزی هم‌پیامت داد ن سین کن ن جواب بده سعی کن اصن بهش فک نکنی

اگه پیام بده و تو حواب بدی زمینه ی تهدید شروع میشه واسش ولی چه دنبالت بیاد چه ن اصن واست مهم نباشه همچین ادمایی میخوان بترسونن کاره دیگه ای بلد نیستن از همه جا اگه شمارشو داری بلاکش کن

نترس بترسی بدتره اگه روزی هم‌پیامت داد ن سین کن ن جواب بده سعی کن اصن بهش فک نکنی

خیلی میترسم😔شب و روزم با ترس و اضطراب میگذره

چرا گم نمیشه بره اخه

هدفش چیه 

بنظرت بعد یکسال هنوز فیلمارو نگهداشته؟

پس چرا بهم شات داد گفت همش رو پاک کردم

اگه پیام بده و تو حواب بدی زمینه ی تهدید شروع میشه واسش ولی چه دنبالت بیاد چه ن اصن واست مهم نباشه ه ...

خطمو عوض کردم کل شبکه های اجتماعیم رو دلیت زدم عوض کردم هیچ گونه راه ارتباطی با من نداره ولی پیج شوهرم رو داره ترس مم از همینه که محیط کوچیکه یروز بیاد کرم بریزع بع شوهرم

خطمو عوض کردم کل شبکه های اجتماعیم رو دلیت زدم عوض کردم هیچ گونه راه ارتباطی با من نداره ولی پیج شوه ...

ن بابا نترس کسی سرش درد نمیکنه ک مگه دیوونس ک بیاد ابروتو ببره هودش میدونه ابرو بردن و پخش عکس مجازات داره بهدشم وقتی زندگیتو تواین چند ماه خراب نکرده الان ک دیگه اصلا ....

خطمو عوض کردم کل شبکه های اجتماعیم رو دلیت زدم عوض کردم هیچ گونه راه ارتباطی با من نداره ولی پیج شوه ...

عزیزم کرم ریختن تاوان داره ...زندان‌‌...طرف چندسالشه و تو چندسالته

ببین بهترین کار اینه خطتو عوض کنی هیچ صفحه مجازی هم نداشته باش که هیچ جوره نتونه باهات ارتباط بگیره به هیچ عنوان نه نگاش کن نه باهاش حرف بزن هیچ هیچ

اینجوری حرف و تهدیدی نمیتونه بکنه

دخترم،هلنای مامان تو معجزه زندگی منو بابایی❤خدایاشکرت
ن بابا نترس کسی سرش درد نمیکنه ک مگه دیوونس ک بیاد ابروتو ببره هودش میدونه ابرو بردن و پخش عکس مجازا ...

من کلا ول کرده بودم همه چی رو بیخیال شده بودم

تا اینکه شوهرم دیروز دوباره سوال پیچم کرد

که تو با اون ادم جایی رفته بودی؟؟

و من همش انکار کردم گفتم نه

گفت مطمئن باشم

یروز  خودم بفهمم خیلی بد میشه ها من همش انکار کردم گفتم نه

گفتم چرا میپرسی اینو

گفت پسره رو دیدم دوبار از جلوم  رد شد بار سوم منو دید خودشو قایم کرد منم رفتم یه دست مفصل کتکش زدم کع دوروبر ما نپلک

بعدش اومده خونه ما

مامانم میگه شوهرت الکی گفته از زیر زبونت حرف بکشه

مگه میشه ادم دعوا کنه و رو صورتش خط خش نیفته یا لباسش پاره نشه

اخه خدا چکار کنم😭😭😭

2706