2752
2734
عنوان

با این شوهر چ کنم؟

261 بازدید | 16 پست

من تو نامزدی و بعد عروسی بهش گفتا بودم ی مسافرت خارج ک رفتیم بعدش دوست داری خودت تنها برو یبار....البته چون همیشه دوست داشت این حرف و زدم....حالا ما رو برده هعی میگ خب نوبت خودمه برم....من اصلا دوست ندارم....اون موقع ی شکری خوردم میگم الان پشیمونم اونم فاز میگیره....خب دلم نمیخواد بره....گفتم منم میرم گفت برو....میدونه بابام نمیزاره اینجوری میگه.....میگم همون اندازه پول بده منم برا خودم خرج کنم اعصابش خورد میشه.....چیکار کنم نره؟؟تا من راضی نباشم نمیره ولی خب فاز میگیره و از خیلی چیزا ک میخواد انجام بده میزنه یا بعدش منت میکنه...ن اینکه الان بگم پشیمونم از قبل از اینکه ما رو ببره گفتم پشیمونم دیگ دوست ندارن تنها بری

✨️میشه برای عزیز آسمونی من فاتحه یا صلوات بفرستین....یا برای شادی و درآرامش بودنش دعا کنین🥀💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چرا نره؟

خارج  رفتی چی دیدی که نظرا عوض شد؟

میخواستی ندیده، قول ندی

الانم بگو تنهایی بره کربلا

ترجیح میدم در آینده از کارهایی که انجام دادم پشیمون باشم; تا اینکه حسرت انجام ندادنشونو بخورم
خب چرا نره 

چون خوشم نمیاد بره ک چی و اونجا رفتارش رو دیدم زیادی با خانوما گرم می‌گرفت.....می‌گفت تو حساسی خارج دیگ همه اوکی ان....

✨️میشه برای عزیز آسمونی من فاتحه یا صلوات بفرستین....یا برای شادی و درآرامش بودنش دعا کنین🥀💔
دست بابات نیس که نذاره بری😐

از نظر قانون بهش ربطی نداره...ولی وقتی نمیخوام قطع رابطه کنم بهش مربوطه‌....افکار عهد بوق داره

بهش اعتماد نداری ؟ کجا میخواد بره ؟ 

کلا هر جا.....معلوم نیس‌‌....کلا تنهایی رفتن رو دوس داره

خب چرا با تنهایی رفتنش مخالفی ؟؟؟

چون اطرافم هیچکی تنها نمیره فقط بابای زورگوم میره‌‌....هرکی دارا هر جا میره با زنش میره.....خب اگ تفریحی هست کنار من باشه چی میشه؟

از نظر قانون بهش ربطی نداره...ولی وقتی نمیخوام قطع رابطه کنم بهش مربوطه‌....افکار عهد بوق داره

وا دختر بعد هجده سالگی مسافرت خارج رفتنش با خودشه تا موقع ازدواج بعد ازدواج هم یبار که شوهرت محضر اجازه بده دیگه دست خودته

ولی خب احترام پدر رو داشته باش ولی اگر خواستی تنها هم بری دست پدرت نیس وقتی همسرت رضایتشو اعلام کنه پدرت هم حرفی نمیزنه 

چرا نره؟ خارج  رفتی چی دیدی که نظرا عوض شد؟ میخواستی ندیده، قول ندی الانم بگو تنهایی بره کرب ...

من قبل از اینکه بریم بهش گفتم دوست ندارم تنها بری...بعدشم اونجا دیدم زیادی با خانوما گرم میگیره....و اینکه اطرافم اینهمه زن و مرد جوون هست همشون با هم میرن

کلا هر جا.....معلوم نیس‌‌....کلا تنهایی رفتن رو دوس داره

یه تایم کوتاه داخل کشور رو بره اگه برگشت تغییر خاصی نکرده بود بعد خارج بره 

دوست خوبم لطفا درخواست دوستی ندهید متشکرم 
2706