2733
2734

یه کمک نمیتونم ازش بخوام 

به قدری سلیطه بازی در میاره مامانم ازش می‌ترسه 

اما تا نوبت من میشه باید از همه چیم بزنم به این خانوم کمک کنم🙄 

کلی فحش نفرین فقط واسه خواستن یه کمک 

خدا به دور انقدم غرغر می‌کنه جیگر آدم میجوه 

خب چی بگم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😂😂😂منم یه خواهر دارم هرچی بخواد باید بشه

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶   ۷ خرداد روزی بود که تاریخ خیانتشو فهمیدم حتی روزی که منو به اجبار راضی کرد همو ببینیم اون تایم با یکی دیگه بوده روزی که تو پارک... نشستیم ازم قول گرفت تنهاش نذارم دیگه حرفی از تموم شدن نزنم با یکی دیگه بوده.تمام روزایی که من به این فکر میکردم اشتباهمو چجوری جبران کنم اون با یکی دیگه بوده💔🙂معلومه که سرگرم بوده دلتنگ نمیشه که برگرده
2731
چرا همه از خواهر بد میگن حتی مادرم میگه خدا رو شکر کن خواهر نداری ولی من همیشه تو حسرت خواهرم🥲

نه واقعا اگه برادر داری خدارو شاکر باش 

من داداش ندارم حسرت داداشای بقیه رو میخورم 

دخترا کلا حسودن دیگه چه برسه خواهرم باشن 

خب چی بگم
چرا همه از خواهر بد میگن حتی مادرم میگه خدا رو شکر کن خواهر نداری ولی من همیشه تو حسرت خواهرم🥲

اتفاقا مامان من و خاله هام واسه هم جون میدن

بستگی به آدما داره

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶   ۷ خرداد روزی بود که تاریخ خیانتشو فهمیدم حتی روزی که منو به اجبار راضی کرد همو ببینیم اون تایم با یکی دیگه بوده روزی که تو پارک... نشستیم ازم قول گرفت تنهاش نذارم دیگه حرفی از تموم شدن نزنم با یکی دیگه بوده.تمام روزایی که من به این فکر میکردم اشتباهمو چجوری جبران کنم اون با یکی دیگه بوده💔🙂معلومه که سرگرم بوده دلتنگ نمیشه که برگرده
نه واقعا اگه برادر داری خدارو شاکر باش  من داداش ندارم حسرت داداشای بقیه رو میخورم  دختر ...

۳ تا داداش دارم با هیچکدوم میونه ام خوب نیست تو حسرت این میسوزم همش عمه میشم دلم میخواد خاله بشم😂

ای بابا آخر نفهمیدیم خواهر برادر خوبه یا نه...تک فرزندی خوبه یا چند فرزندی

خب ببین بستگی به جو خانواده و اخلاق داره 

آخه همه که مثل من نیستن بعضیا خواهرای خیلی خوبی دارن

خب چی بگم