2752
2734

بچه ها طلای دست دوم دوباره میکشن روش درسته طلا فروشه 

اجرت که نداره ولی خب خواستم بخرم میبینم ۶۰۰ تومن کشیدن روش

گفتم مثلا برای سرمایه گذاری بخرم

اجرت نداره، سود که داره... حدود ۷ درصد

🖤🖤از حسین ابن علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                                  Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist                                                                                                          لطفاً اگر سؤالی دارید، تو یکی از تاپیک‌های خودم بپرسید. من خوشحال می‌شم اگر بتونم کمکتون کنم ولی متأسفانه نمی‌تونم همه اعلان‌هامو رو چک کنم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
میصرفه آیا

اگر میخوای سودم ندی، باید طلای شکسته بخری

۱ یا دو درصد  گاهی حتی بدون هیچ سودی

🖤🖤از حسین ابن علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                                  Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist                                                                                                          لطفاً اگر سؤالی دارید، تو یکی از تاپیک‌های خودم بپرسید. من خوشحال می‌شم اگر بتونم کمکتون کنم ولی متأسفانه نمی‌تونم همه اعلان‌هامو رو چک کنم.

طلای دست دوم ۵ درصد میکشن روش

با نرخ طلای الان میشه گرمی ۱۶۸ تومن

ولی من طلای دست دوم نمیخرم چون خیلی جرم داره و ضرره کاملا

طلای نو بین ۷ الی ۱۲ درصد روی تابلو میخرم

اگر پولم زیاد باشه هم طلای آب شده

فقط تاکید میکنم حتما از طلا فروشی معتبر خرید کنید

[QUOTE=339921740]اگر میخوای سودم ندی، باید طلای شکسته بخری ۱ یا دو درصد  گاهی حتی بدون هیچ سودی[/QUOTE 

من همین چند روز پیش یک انگشتر ۸۴ گرمی گرفتم  نو بود

۹ و نیم درصد اجرت داشت شد ۳۶۰۰

ولی خیلی پشیمونم خیلی

بعد طلای شکسته رو بفروشم برش میدارن 

بله

ولی زیر قیمت تابلو

[QUOTE=339921740]اگر میخوای سودم ندی، باید طلای شکسته بخری ۱ یا دو درصد  گاهی حتی بدون هیچ سودی ...

عددا درست نیست

طلای دست دوم ۵ درصد میکشن روش با نرخ طلای الان میشه گرمی ۱۶۸ تومن ولی من طلای دست دوم نمیخرم چون خ ...

برای سرمایه گذاری مثلا گفتم توی گرونی بفروشم 

متاسفانه منم هر بار میخام دست دوم بخرم . نو میخرم 

استفاده هم نمیکنم ها مثلا برای سرمایه گذاری

اگر میخوای سودم ندی، باید طلای شکسته بخری ۱ یا دو درصد  گاهی حتی بدون هیچ سودی

من همین چند روز پیش یک انگشتر ۸۴ سوتی گرفتم  نو بود به یک گرمم نمی رسید

۹ و نیم درصد اجرت داشت شد ۳۶۰۰

ولی خیلی پشیمونم خیلی

حس میکنم ضرر کردم

۶۰۰ تومن کشیده روش