2752
2734
عنوان

با نامزدم عشق بازی کردم پشیمونم 🤕

| مشاهده متن کامل بحث + 56101 بازدید | 510 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله همین طوره  وای هنوزم رسمه ؟ خیلی شرایط بد و استرس زایی هست خیلی سخته کاش از بین این رسم&n ...

آره برای ما که رسم هست 

آره واقعا سخته

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊
اخه ورزشکارم و دفاع شخصی رفتم🫡 زورمم بی نهایت زیاده با اینک شوهرمم خیلی هیکلی 

مقاومت با ناز کردن خیلی فرق داره اونجور اون حس تجاوز کردنش ارضا میشه شما هم حس قربانی بودن تون ارضا میشه و این طبیعی نیست و نمیشه برا همه تجویز کرد

رابطه نرمال یعنی از سوی مرد خواهش و از سوی زن ناز باشه نه فنون رزمی 

لطفا قبل از ازدواج از صحت معیارهای خودتون مطمئن باشید چون بعد از ازدواج در همون حد یا کمتر میتونید توقع داشته باشید نه بیشتر خیلی خوشحالم که حال دلت خوبه ولی وقتی استارتر داره درباره یه مشکلی جزجز میکنه نگو و منی که این مشکل رو ندارم چون نه راهنمایی محسوب میشه نه دلداری ،تازه خودتم رو چشم میندازی.😒لطفا وسط تاپیک دیگران تاپیک نزنید😬اگر بر اساس عنوان از موضوع تاپیک خوشتون نمیاد یا مخالفین وارد نشین مگر به قصد خیرخواهی راهنمایی کنید. 😇ببخش که درخواست دوستی نمی پذیرم🛑 حمل بر بی ادبی نشه توی تاپیک خودتون تک کنید راجع به اون موضوع صحبت کنیم 😅از سال ۹۳ خواننده خاموش بودم و قدیمی محسوب میشم🥰 
2731

به نظر من راستشو بهش بگو ...

اینکه سرد جواب بدی و بد جواب بدی خیلیییییی نابالغانست! 

مگه با دختر بچه ۱۴ ساله تو رابطه اس؟

بهش بگو چون بار اولت بوده و همیشه در موردش خونده بودی یا تو فیلما و اینستاگرام دیده بودی و چون از حالت مردونش خوشت میمومده و میدونستی ۲ ماه دیگه عروسیتونه، این باعث شده حس امنیت بهش داشته باشی و این حس امنیت دست و پاتو شل کرده، بهش بگو دیشب خیلیییی خوش گذشت ( مطمین باش عاشقت میشه ) بگو ولی استرس گرفتم و دیگه دوست ندارم قبل از عروسی تجربش کنم، بگو دوست دارم❤️ بعد دیگه تمومش کن و کشش نده و یککککککم خودتو بگیر، با دست پس بزن با پا پیش بکش😁

اسی باااورت میشه من نزدیک ۵ سااااله خونه شوهرممم ازدواج دومم هس همین دیشب شوهرم میگفت چقدر م ...

برو خدا رو شکر کن مردت چشم گوش بسته هستش و غرور نداره اگه غیر این بود یه سال هم باهات کنار نمیومد  خواهشا خواهشا این نسخه ها رو برا بقیه نپیچ صد درصد اشتباه و کاملا رد شده است  خوهشا با یه راهنمایی غلط یه زندگیو رو به گند نکشید مردا همه مثل هم نیستن و کار شما برا درصد خاصی شاید جواب بده

من وقتی که عقد کردیم 3ماه بعدش رابطه داشتیم و قبلش عشقولی بازی داشتیم ولی الان به شدت پشیمونم چون بی ارزش شدم جلوش و الان 6ماهه که ول کرده رفته و قهریم

تو دوره ای قرار گرفتم که دردمو بقیه برام ساختن درمونش دست خداست*از فامیل و نزدیکای خودم زخم خوردم که الان بخاطر افتادن تو چاله ای که خودشون برام کندن قطع رابطن و دیگه بهم نگاه هم نمیکنن .  خودشونو کشیدن عقبو پشتم حرف میزنن و پخش میکنن.زندگیه چندماهه نوپامو پاشوندن از هم بخاطر تهمت و دروغایی که پشتم زدن و به خانواده شوهرم گفتن . * سپردمشون دست خدا*
نه عزیزم دخول نداشتیم ، اما هرچی فن بلد بودیم پیاده کردیم 🤭

به به

میشه بگی  این فنایی رو که بلد بودی رو از کجا یاد گرفته بودی ؟؟؟

کرشمه ی تو شرابی به عاشقان پیمود                               که عشق بی خبر افتاد و عقل بی علم شد 

فازتو نمیفهمم فک میکنی باید پشیمون بشی؟ پشیمون شدن اصلا نشونه خوبی نیستا...از کجا معلوم تو زندگی بعدا پشیمون نشی؟ پاک بودنو با این ادا اطوارا اشتباه نگیر...بگی پشیمونم شدم بدش میاد ازت

پایین تنه هم بود اما دخول نه

مواظب باش من دوران نامزدیم عشق بازی میکردم اما معذرت میخوام شوهرم یدفع پ.ر.د.ه.م رو زد تازع نامزد کرده بودیم 

بعد خانوادگی رفتیم مشهد چند ماه بعدش من و خانوادم اون و خانوادش من فهمیدم بچه دارم از بس زعفران و دارچین و اینا خوردم سقط شد تو هتل

و مرگ سال هاست ، هرچه در من میگردد ، چیزی برای کُشتن پیدا نمی کند .                           
صیغه محرمیت برای اینه که نهایتا دستتون به هم خورد اشکال نداشته باشه نه اینکه عملیات کبری11 راه بنداز ...

عملیات کبری ۱۱😂😂😂

همونی ام که عاشق هرچی و هرکی  که شد,غرق هرچی و هرکی که شد,شکستنش-زمینش زدن و خنجرشونو تا اعماق قلبش فرو کردن;) همون بچه اولی خانوادم که همه سختگیریا روش امتحان شد-همون بچه زرنگ کلاسم که شاگرد اولی تنهایی به دلم نمیچسبید-همون المپیادی ام که به بغلیش تقلب میداد-همون رفیقه ام که همه واسه منفعت کنارش بودن- همونی که شر و شور بود پر از نشاط و زندگی  بود-همونی ام که زانوهام پر زخم افتادنه قلبم پر درد گول خوردنه مغزم پر تکرار شکستنه...خلاصه که من اونی ام که خواستم خلاص کنم این من خسته رو ولی حتی مرگم منو نخواست:)        من همون بچه پررویی ام که از اون نخواستنه به بعد وایسادم رو پاهای خستم خندیدم با همون درد قلبم و تصمیم گرفتم که بجنگم...من اونی ام که مونده تا تبدیل به کسی بشه که نزاره لطافت دخترا به خشم عشقشون به نفرت و برق نگاهشون به ظلمت نا امیدی تبدیل بشه...  اره رفیق من موندم که خلاف جهت طوفان بدون هیچ همراه ولی با لبای خندان حرکت کنم موندم که اگه قراره یه نفر تغییربده دنیا رو ظلمو بکشه و حقو برپا داره = اون یه نفر من باشم:)                                        حالا که اخر امضامی اینم بدون من همونی ام که خیلی عاشقتم رفیق  کم نیار  بترس ولی شجاع باش  تو ام بمون و بیا و حتی با یه دعا واسه من,کمک کن بشکنیم گردن سرنوشتی که داره واسمون بد مینویسه^^
2706