2752
2734
عنوان

دخترم روزموخراب کرد

924 بازدید | 48 پست

۸سالشه ...تازه ازخواب بیدارشده بود صدام زد برم ماساژش بدم ،رفتم پاهاشو ماساژ دادم اومدم توحال دوباره بعد چنددقه صدا زد بیا دوباره ماساژبده  منم گفتم نمیام اونم هی دادمیزد مامان بیا ازآخرم عصبانی شدم ازحرصم رفتم محکم ماساژش دادم و زدم روباسنش... خیلی لجبازه یه چیزی که میخواد انقدر پیله میشه تابه خواسته اش برسه ،خیلیم بدغذاست واسه همین ضعیف شده پاهاش هی دوست داره ماساژبدم...تاشب دیگه اعصابم خرده

بچه ها بعضی وقتا بد تو مخی میشن میفهممت واقعا

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سخت نگیر پیش میاد 

ولی دیگه کنترل کن نزنی 

چقدر بچه عصاب میخواد خدایی

برای ظهور امام زمان(عج)صلوات بفرستید ، اگر فرستادین قلب سبز برام بفرستید تا دلشاد بشم💚تو تاپیک های صلوات تگم کنید حتی باشه یه دونه صلوات می‌فرستم براتون 💚 التماس دعا 💚امیدوارم همتون به حاجتاتون برسید 💚

اخهه طفلی 

منکه تاالان افتادم‌تو رخت خابم‌پسرم جلو‌تلویزیون 

حوصله هیچی امروز ندارم 

مخالف نظرمی ریپ‌ نزن روم چون نظرت واسم‌مهم نیس ممکنه یه چی بگمت تاتهههه‍ههه بسوزی🤪😂          مغز من توالت نیس بیایی توش بر. ری. نی.  چون منم سیفونو میکشم روت میشورم‌ بری پایین بادوستات🤪😂        👈 (دوستان عزیزم‌:اینحاخیلیاالبته بهم لطف دارن منم دوستشون دارم .امضام‌بخاطر یه عده دیگه‌هست که‌بخاطربی ادبی اونا، من همش تعلیق میشم😚🥰 )

بچه هاتونو ماساژ میدید همیشه؟

چقدر حوصله دارید و توان...! 

اخه کسیم ماساژ بخواد اونی باید باشه ک خیلی کار میکنه و بدنش کوفته است... 

در پیش باطلان جهان حرف حق مگو / منصور شد هلاک ز حق گفتن این چنین🕊🖤   اگر نه لایکتون کردم نه پاسخی دادم به احتمال خیلی کم ندیدم نوتیفتون رو... و به احتمال خیلی زیاد شایسته جواب دادن ندیدمتون.../  درخواست دوستی نمیپذیرم حتی شما دوست عزیزم🧡 /
سخت نگیر پیش میاد  ولی دیگه کنترل کن نزنی  چقدر بچه عصاب میخواد خدایی

خیلی😑

از همون روز اول تا آخر دیگه اعصاب نمی‌مونه...

دردنیایی که روحم مرا تنها میگذارد انتظار ماندن از دیگران بیجاست...
وای خدا نکنه بچه به ماساژ عادت کنه ! شربت سانستول بده بهش روزی ۵ سی سی

شربت ویتامین از وقتی یادمه بهش میدم ولی روش تاثیر نداره 

شب ها هم باید پشتش ماساژبدم تابخوابه وقتی هم که حالشو ندارم آنقدر پیله میشه عصبانیم میکنه،یا میگه کم ماساژ دادی دوباره بده

2706