2752
2734
عنوان

مامان پارتنرم چ حرفایی زده

453 بازدید | 51 پست

من و ی پسر ی مدت با هم بودیم و اون پسر بشدت از من خوشش اومد بعد گفت میخام بیام خاستگاری ک فلان ولی از اول خانوادش مخالف بودن کامل 

اینا اومدن خاستگاری و بعد گفتن ما این دخترو نمیخام 

شب خاستگاری حتی ی کلمه هم با من حرف نزدن و هر مدل کاری کزدن برا اذیت کردن من .

بعد ها ک پسرشون ینی پارتنرم برگشت و ازم میخاست برگردیم ب رابطه و فلان 

ب نحوی از زیر زبونش کشیدم بیرون ک خانوادش ی سری عیب رو من گذاشته بودن 

یک اینکه قدم کوتاهه من ۱۶۰ سانتم 

چشاش خیلی درشته:  ک والا اینطور نیست درشت هست ولی همه میگن چشات خوشگله 

دماغش بزرگه : ک بله قبول دارم بزرگ هست اما متناسب و اصلا رشت نیس 

پوستش خیلی تیرس : ک من سبزه ام اما سیاه نیستم یه درجه از رنگ پوست زندیا ک بازیگره روشن تر ... 

ب نظرتون اگقدر من داغونم؟ یا اونا الکی رو من عیب گذاشتن ک نگیرن منو ؟ 

فقط نگید عکس بزار فامیلامون نو سایتن صرفا نظر شخصی تون بگیر 

این کاربری دست سه نفره😑 تعجب نکنید از همخونی نداشتن تاپیک ها . هیج کدوم شماره نداشتیم اینم با بدبختی‌ پیدا کردم 

الکی روت عیب گذاشتن

حالا برگشتی با تو رابطه باهاش یا نه؟

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کسی ک این همه عیب میزاره فراموش کن و فکر نکن چیا میگن

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
2731

هر چیزی که حسن بود رو گفتن عیب ؟ اینا تو رو نمیخوان خودتو زورچپون کنی توی خانواده شون هم به اذیت ها ادامه میدن بیخودی به این رابطه ادامه نده چیزی از توش در نمیاد خانواده خیلی مهمه فکر نکن پسره فرق می‌کنه همین که به خودشون اجازه دادن اینطوری روت عیب بذارن یعنی پسره اون طوری که باید قدرت و برش نداره

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳

نمیخوانت عزیزم اصرار نکنید این عیبوب رو هم الکی گذاشتن واسه منصرف کردن پسرشون.. شما هم کلا کات کنید بااین اقا. چون خوشبخت نمیشید تا زمانی که خانواده نخواد

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥

هیچ کس زشت نیست فقط ممکنه با سلیقه ما سازگار نباشه

اونا هم شما به دلشون نبودید حالا به هرررر دلیلی!

و این اصلا به این معنی نیست که شما زشتید

به نظرم این رابطه رو کات کنید و دنبال کسی باشید که خانواده اش هم شما رو بخواد بهتره که بعدها به مشکل نخورید

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 

تمام چیزهایی که گفتی ملاک زیباییه پوست تیره مد شده چشم درشت خیلی قشنگه دختر ریزه میزه خیلی جذابه من خودم همین قدمه پارتنرم همش قسم میخوره قدم مناسبه و دوست داره.نمیخوانت الکی الکی ی چیزایی گفتن اصلا خودتو ناراحت نکن خودشون مشکل دارن

بهانس عزیز من منم سفیدم چشام درشته بینیم بزرگه ولی واقعا

به صورتم میاد اخر به عشقمم رسیدم اما اخر مادر شوهرم

هی میگه دماغش بزرگه درکل چهرم بامزه هست

ولکن خانواده شوهر همیشه همینن چه الان چه بعد ازدواجت 

این حرفا بزار پای حسادت چون زیبایی

هر چیزی که حسن بود رو گفتن عیب ؟ اینا تو رو نمیخوان خودتو زورچپون کنی توی خانواده شون هم به اذیت ها ...

چی بگم والا حرف شما درسته . 

از اولم نمیخاستن منو 

یگی از دلایلش هم این بود که پسرشون خیلی عاشق من بود خیلی و هر کاری می‌کرد برام اینام میترسدن

این کاربری دست سه نفره😑 تعجب نکنید از همخونی نداشتن تاپیک ها . هیج کدوم شماره نداشتیم اینم با بدبختی‌ پیدا کردم 
2706