2733
2734
عنوان

دندون شیری در ۲۵ سالگی 🫢🤭😳😳😳😦😦

| مشاهده متن کامل بحث + 330 بازدید | 59 پست
نه ولی لکه سیاه افتاده روش گاها هم درد میگیرن ولی تو عکس چیزی نشون نمیده که مثلا خرابه 

همینا ادمو بیچاره میکنن نمیدونم چ مرگشونه ک تو همون بچگی نیفتادن .. اححح

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
فعلا سیزده و نیم دادم...یک دونه ایمپلنت دندون نیش،برند کره ای

کامل شد ۱۳ و نیم؟

دلم یه نارنگی پوست پوست شده ست هندونه سفیده،دلم چای سرد شده ست،ته دیگ سوخته ست،خورشت ته گرفته ست،دلم خرمالوی نارسه، لیمو شیرین تلخه،دلم ذوق کور شده ست،نمره ۹.۷۵عه دلم کفش سفید مورد علاقه گلی مه که گِلی شده دلم غروب جمعه ست... انگار بالش ندارم،انگار پیتزام سس نداره،انگار سیب زمینی سرخ کردم نمک نداره،انگار نور خورشید اتاقمو نمیگیره،انگار نوار کاستم رو دستگاه نمیخونه،انگار بهار نارنجام بو نمیدن انگار هدفون ام روشن میشه ولی صدایی ازش در نمیاد انگار نقاشیم رنگ نداره....

من تو ۳۷سالگی هنوز دوتا دندونام شیری هستند 

کم کاری مادرم بوده البته نااگاه بوده و نمیدونسته تا ۱۲سالگی باید همه دندونهای شیری رو در بیاره اگه در نیومد باید ببره دندانپزشک در بیاره

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2706