2752
2734
اسی اگر‌ پسر خوبیه برگرد چی باعث شد کات کردی چرا؟

پسر عموش گفت خیانت میکنه بهت و هی  حرفای چرت و پرت  چون دوست دختر خودش بهش خیانت کرد میخاست مام کات کنیم  بعد  ک کات کردیم پسر عموش زنگ میزد بیا باهم رل بزنیم و فهمیدم قصدش این بود ک عشقی ک من نصبت ب عشقم دارمو ب اون بدم فک میکزد میتونه عشقو نصیب خودش کنه"(( خیلی پشیمونم ک گوش دادم ب اون عوضی

کاربری دست دو نفر(موقت) کاربری ماهلین_۰ تعلیق شده موقتی این اکانتو گرفتم
خب چرا کات کردی 

پسر عموش گفت بهت خیانت میکنه و هروز حرفای چرت و پرت 

چون دوست دختر بهش خیانت کرده بود دید ما چقد باهم خوبیم حسادت میکرد منم ی روز نکشیدم و رفتم گفتم و خطو عوض کردم

بعد اون پسر عموش خاست با من رل بزنه فک میکرد میتونه عشقو نصیب خودش بکنه فهمیدم قصدش چی بود و دوست پسرم ثابت کرد حرفاش چرته و پشیمون شدم و دیگ روی برگشت ندارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیز ببخشید من تجربه دوستی با ی فرد افسرده رو داشتم البته دختر بود دوستم یعنی رفیقم بود همه کارم کردم در کنارش ولی تهش به شکل خیلی بدی بهم هر چی از دهنش در اومد بهم گفت بعد هیچی دیگه مثلا با من کات کرد الان بعد یک سال و اندی بی خبری که افسردگیش هم خب بهتر شده میگه اره تحت تاثیر بقیه بودم! رفتارهای شما کاملا از عوارض افسردگیتونه و ببخشید افسردگی شما یک ویژگی نیست یک مشکله باید برید برای درمانش همونطور که برای معده دردش ادم میره دکتر لطفا برید تراپی یا روانپزشک چون تا وقتی درمان نشه تو روابطتون هم به مشکل میخوربد و حالتون خدایی نکرده بدتر میشه حتما اصولی دنبال راه درمان باشید به امید حال خوب دلت عزیزم🌱❤

2731
اسی منظورت از پسر خوب همینه که تو تاپیکای قبلی گفتی بهت گفته نفهم و هرزه و ...؟

نه کاربری دست دو نفره اون دختر دایمه و اونا نامزدن من دوست پسرمه این

عزیز ببخشید من تجربه دوستی با ی فرد افسرده رو داشتم البته دختر بود دوستم یعنی رفیقم بود همه کارم کرد ...

دورت بگردم ممنونم دقیقا به خاطر افسردگیمه انقد شکاک و حساسم:)) انقد بد خلقی میکنم و هی کات میکنم انقد هرکاری میکنه ب چشمم نمیاد..‌

بخدا تراپی رفتم ولی اصلا تاثیری نداشت کلی دکتر رفتم هیچی فرق نکرد ولی با بودن این من خیلی خوب شدم و وزنم دبازه ب ۶۰ رسید حالم یکم بهتر شدد

نه کاربری دست دو نفره اون دختر دایمه و اونا نامزدن من دوست پسرمه این

آها🥲بنظرم کم پیش میاد کسی عاشق واقعی باشه،اینکه کسی دوست داشته باشع

بازم تصمیم برگشتن یا برنگشتن رو خودت میگیری،چون خودت بهتر از بقیه خودتو میشناسی و طرف مقابلو،پس خودت بهتر صلاح این رابطه رو میدونی،به عقل و دلت رجوع کن

آها🥲بنظرم کم پیش میاد کسی عاشق واقعی باشه،اینکه کسی دوست داشته باشع بازم تصمیم برگشتن یا برنگشتن ر ...

💔💔 خیلی سخته تصمیم گرفتن برام واقعا سخته میترسم میترسم باهاش بمونم صربه بخورم میترسم برم و دیگ کسیو پی ا نکنم انقد پیشش اروم باشم و راحت بابت هر چیزی پیش بزنم زسر گریع منی که گریه هامو هیچ کس ندیده ولی پیش اون انقد راحت گریه میکنم:)) و ب طور عجیبی ارومم میکنه

💔💔 خیلی سخته تصمیم گرفتن برام واقعا سخته میترسم میترسم باهاش بمونم صربه بخورم میترسم برم و دیگ کسی ...

منم از ترس همین چیزاست که نتونستم خیلی راحت بهت بگم بمون باهاش یا برو

وقتی حال دلت باهاش خوبه چرا میترسی؟

منم از ترس همین چیزاست که نتونستم خیلی راحت بهت بگم بمون باهاش یا برو وقتی حال دلت باهاش خوبه چرا م ...

نمیدونم اصلا دل تو دلم نیست میخام سالگرد دوستیمون برم پیشش بهش بگم اگ میخاد با من باشه اگه دوسم داره قصدشو جدی کنه شرایطشو نداره حدااقلش به خانوادش معرفیم کنه  بعدا فرصت مناسب جدی میکنیم ولی اگ نمیخاد ک من از این بلا تکلیفی متنفرم

2706