2752
2734
عنوان

خواستگار شرکت نفتی اقماری

| مشاهده متن کامل بحث + 1356 بازدید | 112 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

شغل اقماری رو زندگی من خیلی تاثیر منفی گذاشته ... یکی از دلایل مهمش رابطه ی جنسی ناپایداره که منو افسرده کرده سختی تنهایی زندگی رو چرخوندن با وجود بچه ، افسار زندگی از دستم در رفته اصلن بهم وابستگی نداریم و سالها بابت این موضوع گریه کردم و جر و بحث داشتیم ، رابطه ی جنسی بی کیفیت ‌سرد شدن شدید من و تحقیر شدن از طرف خودش در حالیکه گناه من چیه وقتی اینه شرایط

آرزوهاتو یه جا یادداشت کن و یکی یکی از خدا بخواه ؛ خدا یادش نمیره ولی تو یادت میره که چیزی که 
یعنی باعث سردی و اختلاف میشه؟

تو همکارای همسرم دو نفر همسرشون طلاق گرفتند بخاطر اینکه از همدیگه دور بودن 

ببین بالاخره 14 روز خونه نیست و بعدش 14 روز هست

همسر من از اول که اومد خواستگاری شرایطش رو گفت و گفت که تمایل داره من برم شهر محل کارش چون نمیخواد دور باشیم از هم 

کلا همسر من خیلی وابسته اس برای ماموریت های یکی دو روزه اش هم منو میبره با خودش 

شما خودت باید ببینی شرایطت چجوریه 

آیا میخوای بری شهر محل کارش؟ 

اگر نمیری مطمئنی این دوریه رو روابطتون تاثیر نمیذاره؟ 

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫

ولی کسایی که سکو کار میکنند شدیداً سخته.موقعی ک دریا طوفانی بشه.یا اتفاقی بیوفته.....یا خدایی ناکرده انفجار.......انگار رو آتیش هستن که هر لحظه منفجر بشه.بعنی جونشون کف دستشونه.اکثرا افسردگی هم‌میگیرن

تو همکارای همسرم دو نفر همسرشون طلاق گرفتند بخاطر اینکه از همدیگه دور بودن  ببین بالاخره 14 رو ...

از یه لحاظ هایی هم خوبه دوری. مثل بیشتر دلتنگ شدن و قدر همو دونستن ولی خب سختی های خودشم داره مثلا بیشتر بار خونه بر دوش زنه، تنهایی و…

اقماری های رسمی چطورن؟ با ۴ الی ۵ سال سابقه

خ به ولی خب سمتش رو نمیگی مثلا بعضیا کارشناس محیط زیستن فرضی دارم میگم بعضیا مهندس مکانیک بعضیا مهندس شیمی مهندس نفت و....حقوقا مختلفه نمیدونم چقده چون نمیدونی سمت و رشتشو ولی خوبن حقوقا

بعد میگن شرکت نفتی ها حقوقشون خوبه ، بخدا دو هفته که نیست اصلن وقت نمیکنه یه زنگ بزنه ، فشار کاریشون وحشتناک بالاس از اون طرف اصلن حقوق به درد بخوری نسبت به این تورم نمی گیرن والا برادرش شغلش آزاده هر شبم پیش زن و بچشه درآمدش از شوهر من بالاتره ، بخدا باورت نمیشه من چه عذابی کشیدم این چند ساله افسرده شدم شدید بچمم ناراحته همش

آرزوهاتو یه جا یادداشت کن و یکی یکی از خدا بخواه ؛ خدا یادش نمیره ولی تو یادت میره که چیزی که 
2706