2733
2734
عنوان

تا حالا همسرتون بهتون بی احترامی کرده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1299 بازدید | 94 پست
برم پیشش الان به نظرت؟ اگه نرم و ادامه بدم اونم تا ابد لجبازی میکنه بازم اخر باید خودم پیش قدم شم

ابدا 

هرگز 

لج کنه فدای سرت 

هر آنچه در ذهن ما میگذره تو کلام ما و رفتار ما نمود پیدا میکنه👈اگر دل سیاه هست زندگی تلخ هست👈اگر مشکلی تو زندگی هست 👈درون انسانهاست تو ذهن و قلب و رفتار ها 👈هر چه برای دیگران بخواهی برای خودت اتفاق میفته 👈زمین عجیب گرده 🤞❤❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤
😐😐 فکر کردم همسرتونن  اوه نمیخوام قضاوتشون کنم اما این روابط تهش همین بهانه گیریهاس برای ات ...

نه ازدواج نکردیم

من ازدواج دوممه از همین اخلاق هاش میترسم که تا الان نذاشتم عقد کنیم

ولی همه میدونن

خانوادش و مادرش و...

فکر هم نمیکنم که بخواد تموم کنه

چون راه های بهتدی بلده

اون دقیقا عین همسرش میدونه منو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

استارتر  تاپیکا و پستات خوندم هنوز عقد نکردی و انقدر داری باج میدی 

رسما داری خودت و بدبخت میکنی 

مردا هرچی بیشتر بری دنبالشون بیشتر ازت دور میشن 

کاری کردی که فکر کنه جدی جدی خیلی از تو بهتر و یرتره و تو باید همیشه از خدات باشه که همچین مردی کنارت باشه 

عزیزم باج نده . خودت و دست بالا بگیر

هرچقدر مبخواد طول بکشه ولی تو پیش قدم نشو بذار اون بیاد جلو 

اگه یبار تو میری آشتی دوبار اون باید بیاد 

زن باید ناز باشه مرد نیاز

اگه جای زن و مرد عوض بشه این زنه که نابود میشه 

تو هنوز عقد نکرده لوسش کردی ببین وقتی عقد کنید و دیگه خیالش راحت باشه که راهی نداری چی به سرت میاره

مرد قهر قهرو ناز نازی زنش و پیر میکنه 

نروووووووووو برای منت کشی و آشتی بذار اون بیاد یاد بگیره

نیومدم نیومد بهتر اینه که خودت و بدبخت کنی 

سه ماه گریه کنی برای جدایی بهتر از اینه که دوباره یه مهر طلاق بخوره تو شناسنامت

حتما هم برو پیش مشاور خانواده و ازدواج قبل از عقد

ابدا  هرگز  لج کنه فدای سرت

چکار کنم آخه من

از صبح یه زنگ هم نزده

دیشب گلایه میکنم

میگه چیه اینا رو میگی منو ول کنی بری؟

الان نرم میگه دیدی میخواستی بهانه بیاری بری

نمیدونی چقدر حرف درست میکنه

2731
استارتر  تاپیکا و پستات خوندم هنوز عقد نکردی و انقدر داری باج میدی  رسما داری خودت و بدبخ ...

من دارم مشاوره میشم عزیزم

ممنونم از توجهت

ولی نمیدونی چجوریه

الان نرم میگه تو دنبال بهانه بودی نیای 

ولی مطمینم برم رفتارش باهام خوبه و قضیه تموم مبشه

حتی عذرخواهی هم میکنه

ولی میدونم ته تهش اینه که من خودمو کوچیک کردم که باز رفتم دنبالش

چرا مگه چیکار کرده😱❌

استارتر درباره یه چیز دیگه حرف میزنه

ایشونم داره قیمه هارو میریزه تو ماستا

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره  اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊
استارتر درباره یه چیز دیگه حرف میزنه ایشونم داره قیمه هارو میریزه تو ماستا

اشکالی نداره عزیزم

میشد عکسمونو میذاشتم ببینید واقعا اینجوریه یا من توهم زدم خوبه

اشکالی نداره عزیزم میشد عکسمونو میذاشتم ببینید واقعا اینجوریه یا من توهم زدم خوبه

الان کسی نیست دیگه اگه خواستی بذاری تاپیک جدید بزن💙

ان شاءالله عاقبت به خیر بشین

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره  اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊
چکار کنم آخه من از صبح یه زنگ هم نزده دیشب گلایه میکنم میگه چیه اینا رو میگی منو ول کنی بری؟ الا ...

همه عالمم بدونن فرقی نداره عزیزم 

ایشون دارن بهانه میارن و مشخصه میخوان شما رو تو منگنه بذارن 

تو دوران دوستی و آشنایی اینه بعد میخواد چی بشه

دارن سرکوفت گذشته رو میزنن از الان

گذشته شما رو هضم نکردن 

به اصطلاح عام خودشو چون مجرده از شما بالا میبینه

به نظر من عاقبتی نداره و تهش بتونی با التماس و ..چند ماه نگهش داری

من بعنوان خانم مشکلی تو این ازدواج نمیبینم ولی تو عرف جامعه ما جانیفتاده و ایشونم بی جنبه هستن 

مشخصه تا اخر عمر سرزنش میشین

هر آنچه در ذهن ما میگذره تو کلام ما و رفتار ما نمود پیدا میکنه👈اگر دل سیاه هست زندگی تلخ هست👈اگر مشکلی تو زندگی هست 👈درون انسانهاست تو ذهن و قلب و رفتار ها 👈هر چه برای دیگران بخواهی برای خودت اتفاق میفته 👈زمین عجیب گرده 🤞❤❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤
من دارم مشاوره میشم عزیزم ممنونم از توجهت ولی نمیدونی چجوریه الان نرم میگه تو دنبال بهانه بودی نی ...

بگو نه من قبلا هزاربار بهت ثابت کردم که میخوامت  دیگه 

منتظر بودم تو بیای تا دوست داشتنت بهم ثابت بشه ولی انگار خودت دنبال بهونه میگردی 

توپ و بنداز تو زمین اون

معذرت خواهیش بعد منت کشی تو بدرد عمش میخوره 

مطمئن باش بعد عقد دیگه همین معذرت خواهیم نمیکنه چون خیالش راحت راحت میشه که تو رو خورد و ذلیلت هم بکنه دیگه هستی

بذار الان بفهمه تو قدر خودت و میدونی 

دوست عزیز دلم نمیخواد بعدا به حرفام برسی خواهش میکنم دیگه پیش قدم نشو

2706