2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

در همین حین بابام و داداشم اومدن خونه دیگه رفتم تو اتاق درمم قفل کردم که اونا متوجه قضیه نشن سه روزی باهاش حرف نزدم اصلا کاری به کارش نداشتم 

یه شب هم خونه بودم دیدم گوشیم زنگ میخوره خاله بزرگم بود یکم حرف زدیم بعدش گفت که مامانت زنگ زده بهم قضیه گوشی چی هست که مامانت میخواد خودکشی کنه میگه باهاش بد حرف زدی و اینا منم همه چیو به خالم گفتم خالم گفت تو به روش نیار مامانت هست یه اشتباهیی کرده نفهمی کرده و اینا منم تو دلم گفتم حتما مامانم خودش پشیمون شده که به خالم گفته دلم سوخت براش رفتم باهاش حرف زدم 

ولی دیروز اتفاقی بعد چند ماه ..‌‌

دیروز آبجی کوچیکم گوشی مامانمو اورد گفت برام بازی نصب کن 

منم میخاستم بازی نصب کنم دیدم یه نوتیف پیام مخفی هست 

اولش نخاستم باز کنم بعدش گفتم بزار ببینم چیه 

دیدم تا باز با یه نفر وارد رابطه شده 

طرف هی گفته بهش زنگ بزن برو بیرون زنگ بزن کسی نفهمه از این حرفای کثیف حالم بهم خورد اون لحظه ولی من فکر میکردم مامانم عوض شده خیلی دلم گرفت بخدا از دیروز نمیدونم چیکار کنم کمک کنید بهم بگید من چیکار کنم 

2731
بخدا سردرد. گرفتم اصلا نمیدونم چیکار کنم 

اصلا هیچوقت درباره‌ی پدر مادرت کنجکاوی نکن. خدایی وجود داره که خودش همه‌ی کارها رو درست می‌کنه. اونها تو رو بزرگ کردن و سایه‌ی خدا هستن بر روی سر تو. اگه ناراحتشون کنی کارما داره و زندگی خودتم تحت تأثیر قرار می‌گیره.

قرآن گفته حتی با یه صدا هم نباید باعث ناراحتیشون بشیم. دیگه هرجور خودت میدونی.

نوشتم 

مامانت چند سالشه؟ شما چند سالته؟

مامان دو تا فرشته کوچولوی شیطون❤وزن اولیه ۷۱ کیلوگرم(۱۶ مهر۴۰۲). ۲۲ آذر : ۶۳٫۶۰۰ گرم.۱۵ دی ماه۶۲ کیلوگرم. ۲۰ بهمن ۶۱ کیلو 😍🧿 ۱۵ اسفند ۶۰ کیلو 🥰 وزن فعلی ۵۹/۴۰۰😍
2706