2733
2734
عنوان

حرم امام رضا

219 بازدید | 29 پست

سلام بچه ها من امروز میرم حرم امام رضا اگه حاجتی دارین اسمتونو بگین تا اگه خدا قابل بدونه برای شما ام دعا کنم،اگرم دوست داشتین میتونین نیتتون هم بگین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

وای🥲 زهرا ترورخدا دعا کن عشقم باهام آشتی کنه همه چی درست شه کلی از امام رضا خواستم توام تو حرم بخواه لطفاً خیلی دارم اذیت میشم لطفاً دعا کن منم برات یاسین میخونم مرسی😔

آقایون دعوت به دوستی ندن

زهرا هستم 

سلام منو ب اقا برسون. بگو خودت کمکم کن ب سلامت زایمان کنم و پسرم رو ب آعوش بگیرم.  بچه هام عاقبت بخیر و خوشبخت بشن

برای شفا مادرم دعا کن ؛ صداش در نمیاد  

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم . ناز دخترم حنانه ۷ساله ؛؛ بهار ۳ساله و تو راهی مامان امیرمحمد  ۲۷ /۲

حاجات روا باشی.

قبول حق.

حتماااااا برای من دعا کن. محتاجم. دلتنگم.فاطمه.....برای زندگی م... واقعا از خدا میخوام .انشالله هم امام رضا علیه السلام شفاعت کنه

خدای بزرگ همیشه دوستت دارم. به لطف قرآن  و ذکر های جلاله و اسماالحسنی حالم بهتر می‌شود.

سلام میشه سلاممو به آقا برسون دعا کن سلامتیمو زودتر به دست بیارم کنکور قبول بشم و عاقبتم ختم با خیر بشه اسمم همون یه عدد دختر عصبی🥲❤️

بعد از کفش بیشترین چیزی که زیر پا گذاشته می شود انسانیت است...! 
2706