2752
2734
عنوان

همسری که نمیاد پیش روانشناس

374 بازدید | 20 پست

عزیزان واقعا از شما سپاسگزارم که توی نظرسنجی شرکت می کنید 🌹

حقیقتش مراجعین زیادی میان پیش ما که همسرشون راضی نمیشه بیاد پیش روانشناس (مثل یک مراجعی ترس از نصیحت کردن روانشناس داره و میگه روانشناس اون حرفی می زنه که منم بلدم) 

در صورتی که برای برخی مراجعین، حضور اون شخص هم واجب هست 

حالا می خوام بدونم شما چه راه حل هایی می شناسید تا به این مراجعین پیشنهاد بدم که همسرشون بتونند راضی کنند بیان پیش ما...؟ 

تعداد رای : 17
نظرسنجی
گزینه برای دیدن نتایج
7
41%
یک سیاستی پیدا می کنم، طوری که تو عمل انجام شده قرار بگیره
4
23%
سیاست رو قبول ندارم سعی می کنم راضیش کنم و نوع راضی کردن پایین می ذارم
4
23%
نظر دیگه ای دارم و پایین می نویسم 👇🏼
2
11%
نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹
من شخصا شوهرم یه بی فرهنگه که اگه بگم دعواوخونریزی راه میوفته 

سپاس از شما بابت شرکت توی نظرسنجی 🌹

واقعا ای کاش فرهنگ مراجعه به روانشناس همه جا، جا میفتاد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سلام صبح شما بخیر و نیکی 

من اوایل ازدواج باهمسرم این مشکل رو داشتیم ، هرکاری می کردم راضی نمیشد بیاد مشاوره حتی مشاورم لطف کردن شخصا تماس گرفتن باهمسرم ولی همسرم با برخورد بدی من رو شرمنده ی ایشون کردن. 

تا اینکه متوجه شدم اصرار من نتیجه  ی عکس میده و همسرم معتقده مشاور الکی پول میگیره ( با عرض معذرت) 

مدتی هیچ حرفی از مشاور نزدم و سعی کردم از مشکلات چشم پوشی کنم و یه سری حرکات مثبتی انجام دادم و همه رو به اسم مشاورم انجام دادم ، یعنی مثلا هر روز صبح برای همسرم صبحانه حاضر میکردم وقتی همسرم سوال میکرد چرا هر روز صبح بیدار میشی بامن؟ میگفتم خانم گلی گفته اینطوری برای زندگی مون بهتره و من و شما اطلاع نداشتیم ازاین رفتار های کوچیک.... 

این کار انقدر ادامه پیدا کرد که همسرم مشتاق شد یک جلسه با مشاورم صحبت کنه و خب خداروشکر جلسات بعدی هم حضورداشت. 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
وقتی مشاور ناشی فراوانه و نزد دو مشاور که میری دو راهکار متضاد پیشنهاد میکنن نتیجه همین میشه . 

حقیقتش ما انواع رویکردها داریم توی روانشناسی و رویکرد انتخابی هر روانشناسی فرق داره و گاهی مجبور میشیم برای هر شخصی بسته به مشکل اون شخص رویکرد جدا در نظر بگیریم 

اما اگر واقعا اون رویکرد ها هرچند متضاد، علمی و معتبر باشند انجام شون خالی از لطف نیست 

و راستی بزرگوار از این که توی نظرسنجی شرکت کردید سپاسگزارم 🙏🏻🌹

خب باید پست بذارید تبلیغ کنید نگران نباشید فرهنگ مردم عوض شده غصه نخورید درست میشه راستی من فروشگاه ۷ کار می کنم انواع اقسام خوراکی های خوشمزه کاری می کنیم مثل اشراف زاده ها و اهل دلان  باشید🙏🌹 جیگرها

سلام صبح شما بخیر و نیکی  من اوایل ازدواج باهمسرم این مشکل رو داشتیم ، هرکاری می کردم راضی نمی ...

عزیزم واقعا سپاسگذارم از این که تجربه تون در اختیار ما قرار دادید 🙏🏻🌹💕

الهی در پناه حق خوشبخت باشید 

آقایون معمولا نمیان،خصوصا اگر خانم بهشون بگه روان شناس میخواد باهات حرف بزنه.اینجوری انگار بهشون گفتی تو مشکل داری

به ما گفتن به مراجعینتون بگین به شوهراشون که مقاومت دارن بگن عزیزم روان شناس دوست داره صحبت های شما را هم بشنوه و نظرتون را بدونه،صحبت های من به تنهایی فایده نداره و گفته حتما باید هر دو طرف حضور داشته باشن.

اینجوری احساس میکنه بهش اهمیت داده شده 

فقط 30 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوچولوی خداخواسته عزیزم،مهمون ناخوانده،برخلاف سرزنش های همه اطرافیان،من دوستت دارم،در قبالت مسئولم و تو دلم نگهت میدارم تا وقتی بیای بغلم،اون وقت،در آغوشم پرورشت میدم و هرگز از اومدنت ناراحت نیستم...
خب باید پست بذارید تبلیغ کنید نگران نباشید فرهنگ مردم عوض شده غصه نخورید درست میشه راستی من فروشگاه ...

س شما 🌹🙏🏻

من خودم علم روانشناسی رو بشدت قبول دارم ولی از بس با آدمهایی که خودشونو روانشناس معرفی کردن و در واقع هیچ بار علمی نداشتن برخورد داشتم از جامعه روانشناسان ناامیدم

آقایون معمولا نمیان،خصوصا اگر خانم بهشون بگه روان شناس میخواد باهات حرف بزنه.اینجوری انگار بهشون گفت ...

سپاس از لطف و بزرگواری شما برای شرکت تو این نظرسنجی 🙏🏻🌹💕

خب باید پست بذارید تبلیغ کنید نگران نباشید فرهنگ مردم عوض شده غصه نخورید درست میشه راستی من فروشگاه ...

عذرخواهی می‌کنم اشتباه تایپی شد 

سپاس از شما 🙏🏻🌹

من خودم علم روانشناسی رو بشدت قبول دارم ولی از بس با آدمهایی که خودشونو روانشناس معرفی کردن و در واق ...

بله حق دارید 🌹

البته اگر زود قضاوت نکنم و منظور به بنده باشه، همون طور که توی امضام عرض کردم تمام مشخصاتم توی سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹

عزیزم واقعا سپاسگذارم از این که تجربه تون در اختیار ما قرار دادید 🙏🏻🌹💕 الهی در پناه حق خوشبخت ب ...

خواهش میکنم تن تون سلامت 💙 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
2706