2733
2734

دوستان من یه مشکلی دارم و نمی‌دونم که واقعا چیکار کنم .

امسال آزمون استخدامی شرکت کردم جمعه بود شهرمون یک نفر برمیداره سطح سوالات کمی سخت بود از موقعی که اومدم ناراحتم فکر میکنم قبول نمیشم .دنیا به آخر رسیده 😑هر جای خونه رو میبینم که درس میخوندم گریه ام میگیره دست خودم نیست .

۵ماه براش شب و روز درس خوندم از زندگیم و تفریحم همه چی گذشتم

الان واقعا پشیمون و ناراحتم 😑

هنوز جواب ها نیومده ولی می‌دونم که قبول نمیشم

بعدشم شنیدم تو مرحله اول که قبول بشیم ممکنه کسی که پارتی داشته باشه اون قبول بشه تو مصاحبه و قبول نهایی بشه

خیلی ناراحتم 🥲

اصلا نمی‌دونم چطور به زندگی عادیم برگردم

توکل توکل توکل

.لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

سلام توکلت به خداباشه

خواهرزاده من بدون هیچ پارتی قبول شد

البته ۳سال منتظربود

سال اول هم چون انتخاب بومی نداشت رد کردن

سال بعدشرکت کردقبول شد، اماتاصداش کنن بیادیکسال طول کشید، خیلی سخت بود

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
2731

منم همیشه این معضل و داشتم که وقتی این همه تلاش میکنم و نمیشه چجوری باهاش کنار بیام؟

هر وقت که شکست میخورم حالا تو  آزمون  یا هر چیز دیگه ای

تا مدت ها نا امیدم و حالم بده

‏از داشته هامون لذت ببریم و بدونیم که همین چیزایی که شاید برای ما عادی شدن و دیگه به چشممون نمیان،       آرزو و رویای خیلی از آدماست...🌱

آزمون استخدامی دبیری امسال کلا سخت بود نه فقط برای شما

پس اینکه قبول بشی اصلا دورازذهن نیست 

برای مرحله دومش هم همون موقع که قبول شدی انشالله بعد فکر کن

شما تلاشت بکن و بسپار به خدا 

انشالله که امسال قبول میشی نشد تلاش میکنی برای سال بعد 

نخواستی تلاش میکنی برای یه هدف دیگه

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏