2733
2734
عنوان

کاش یه نوکر داشتم

| مشاهده متن کامل بحث + 2138 بازدید | 123 پست
دقیقااااا 

همه رو هوس انداختی استارتر 

آدرس بده برم دو تا نون بگیرم برات بیارم تا همه شهر امروز نخوابیدن از حس تاپیکت🤣🤣🤣

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
شوهر کن همه این کارها که گفتی می‌کنه. تازه حقوق هم نمیگیره . پول هم میده    

اووووه اوه خدا نیاره شوهر یکاری کنه صدبار میگه دیدی چقد کار کردم یه املت پخت دو ماه میگفت دستپختمو دیدی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یدونه ام برا من بزارید از اینا کنار  باردارم کارای خونم میکرد الان صبحونه آماده میکرد لباسام م ...

نمیدونم چرا  باخوندن این که بارداری دلم خواست دوستت بودم توکارات کمکت میکردمو هواتو داشتم

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان
2731
خواهرمن مجرده ۴۰سالشه میگفت کاش مرد بودم زن میگرفتم همکارامو میکرد فقط بهش پول میدادم 

لعنت بر شیطون پستت رو ویرایش کن خواهر😂😂

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
کاش یه پرستار بچه داشتم و یه کمکی تو خونه  و یه دوست مهربون که باهاش حرف میزدم بیرون میرفتم کل ...

منم حس میکنم یه رفیق نیاز دارم علاوع بر همه اونا که امینم باشه تهش خنجر نزنه بم

ارزو ب دل موندم ی روز نرم تواشپزخونه، غذا پختن بکنار از ظرف شستنم متنفرم کلا ازکارخونه متنفرشدم😭

برعکس شما من عاشق ظرف شستنم 

ولی از پاک کردن گاز متنفرم متنفرم دلم میخواد بمیرم اما گاز پاک نکنم🤐🤣

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞

اسی من میام

من نون میگیرم رانندگی میکنم باهات مهربونی میکنم

ماهی ۱۳ میلیون حقوق بهم بده 

تو جاش ظرفهارو بشور خونه رو جارو کن غذا بپز 

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
2706