2733
2734

طبیعیه احتمالا روز اولت هست بدنت هنوز عادت نکرده قرص ضد تهوع بخور ...آب لیموی طبیعی با آب بخور تهوع میبره

..

براخواهرم دعا کنیدتاابد کنار همسرش زندگی کنه و با خوبی ها و بدی های زندگی بسازن و شوهرش رضایت بده به بچه دار شدن خواهرم و خداوند به خواهرم یه بچه سالم و صالح بده..صلوات

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
یکی از مضرات ال دی روی اعصاب هست...بهم ریختگی هورمونی و ... ادم بچه بیاره بهتر از اینکه به عوارض قر ...

عزیزم براب تنظیم هورمون میخورم نه جلوگیری 

اگر نخورم ریزش موهام شدت میگیره

واقعا چهل کیلویی؟خیر دیگه نپرسید
یکی از مضرات ال دی روی اعصاب هست...بهم ریختگی هورمونی و ... ادم بچه بیاره بهتر از اینکه به عوارض قر ...

کی حوصله بچه دار اینطور باشه الان من سه تا بچه باید داشته باشم 

براخواهرم دعا کنیدتاابد کنار همسرش زندگی کنه و با خوبی ها و بدی های زندگی بسازن و شوهرش رضایت بده به بچه دار شدن خواهرم و خداوند به خواهرم یه بچه سالم و صالح بده..صلوات
عزیزم براب تنظیم هورمون میخورم نه جلوگیری  اگر نخورم ریزش موهام شدت میگیره

اندرسترن داری بخوری تهوع میره

طبیعیه احتمالا روز اولت هست بدنت هنوز عادت نکرده قرص ضد تهوع بخور ...آب لیموی طبیعی با آب بخور تهوع ...

یه چندماه مصرفشو قطع کرده بودم دوباره شروع کردم 

روز اولم نیست پنجمین قرص بود از دوره جدید بوده

آبلیمو در دسترسم نیست بیرونم باید قرص ضدتهوع بگیرم😪

واقعا چهل کیلویی؟خیر دیگه نپرسید
یه چندماه مصرفشو قطع کرده بودم دوباره شروع کردم   روز اولم نیست پنجمین قرص بود از دوره جد ...

همیشه قرص ضد تهوع تو خونه داشته باش

عزیزم تورو خدا حلالم کن من قصد فضولی یا شکوندن دلت و یادآوری خاطراتت رو ندارم

من خیلی وقته دنبالت میکنم 

من و شما همسن هستیم یادمه خیلی وقت پیش یجایی شغل همسرت رو موقع آشنایی گفتی منم همون زمونا عاشق یه نفر شدم که همون شغل رو داشت ولی من به سختی قلبم رو زیرپا گذاشتم و قید همه چیز رو زدم ولی از همون زمون تا به الان عاشقشم حتی اونم الان مجرده ولی میترسم حتی اینستاگرامشو چک کنم یا ویسای تلگرامشو باز کنم که دلم نلرزه 

چون همیشه ترس داشتم دورش شلوغه و پر از دخترای رنگارنگه یا سنش ازم بیشتره و... 

هرچند وقت یکبار میزنه به سرم که دوباره خودمو بهش نشون بدم تا بیاد سراغم ولی باز پشیمون میشم بعد این همه سال هنوز بین بهشت و برزخ گیر کردم ‌

توی این قشر خیلی حرف و حدیث هست با اینکه اونو آدم پاکی میدونم بازم میترسم ریسک کنم 

میخواستم ازت مشورت بگیرم بالاخره تو بین این آدما بودی

سلام😊🖐🏻من تِلّی خاتون هستم...!رفیق بالاخره تهش میرسه به خدا🕊🌥 پس از اولش بسپارش به خود خدا ❤️👑نترس،نور بالاخره راهشو باز میکنه!🌞💛سرسخت باش مثل نور🪐🌌 ز پس صبر،تو را او به سر صدر نشاند👏🏻 "وَ لا تَقْطَعْ مِنْكَ رَجَائِي وَ أَمَلِی" بارالها امید و آرزویم را از خودت قطع مکن 🤲🏻💙اینجا بودن، اما آنجا را خواستن،دلیل به وجود آمدن استرس های درونی ست،بودن در این لحظه چه استرسی هست؟😌👌🏻تا نباشد امرِ حق،برگی نیفتد از درخت🍁❌️آنچیزی که انسان در میان بلایا یاد میگیرد، این است که در درون افراد بشر، ستودنی‌ها بیشتر از تحقیر کردنی هاست❤️‍🩹شما نمیدونین آدم‌ها رو توی چه شرایطی ملاقات می‌کنین، نمیدونین آدمها چه مراحلی رو گذروندن که الان رو به روتون ایستادن حتی نمیدونین چقدر قوی یا ضعیف بودن، یه چیزی بهشون بگین تا تسکین‌شون باشین؛مثلا من به تو میگم: " دمت گرم که از پس اون روزا الان اینجایی ؛ تو حتما خیلی بزرگ‌تر شدی و البته قوی‌تر💪🏻🥇یادمون باشه گفتن حقیقت توی زمان نادرست،مثل گفتن دروغ توی زمانِ درسته،حواسمون به جانِ کلمات باشه🧐🔍چون اغلب مردم به قصد فهمیدن گوش نمیدن،آنها به قصد پاسخ دادن گوش میدن!ما چی؟به خودمون چطور گوش میدیم؟ما مثل اغلب مردم نباشیم😇💜 هیچ دل خُنک شدنی،ارزش شکستنِ یه دلِ دیگه رو نداره 💔❤️‍🩹اگر از كسی متنفری،از قسمتی از خودت در اون آدم تنفر داری؛چيزی كه از ما نيست نمی تونه افكار ما رو آشفته كنه،پس به جای توجه به زندگی دیگران از خودمون شروع کنیم و روی خودمون کار کنیم 🛠⚙️حضرت حافظ میفرمایند مباش در پی آزار و هر چه خواهی کن/که در طریقت ما غیر از این گناهی نیست💛 زمانی که خودت را دوست نداری عاشق کسی خواهی شد که تو را دوست ندارد،خودت رو بپذیر و یا تبدیل به کسی شو که دوستش داری🐛❤️🦋بعضی وقت‌ها آدم فکر می‌کنه کسی رو خوب می‌شناسه،اما در واقع فقط نقابش رو می‌شناسه!نقاب خودمون چی، می‌شناسیمش؟نقابت رو از روی صورتت بردار و خودت باش رفیق 🎭🪄لطفا به دنبال احترام و توجه نباش تا بی‌احترامی و بی‌توجهی تو را آزار ندهد😌👌🏻لطفا به کسی نِگر که ظلمت،بزداید از وجودت....🤍🤍🤍در نهایت یادت باشه آخر این سوز بهاری پیداست...🍂🍃