2733
2734
عنوان

ازدواج کردن واسه نوجوان ها چیزی جز بدبختی در پی نداره....

| مشاهده متن کامل بحث + 502 بازدید | 45 پست
شما ک میگی هدفتو مشخص کرده بودی میتونم بدونم هدفت چی بوده?

هدف من باآرامش و طبق معیارام زندگی تشکیل دادن. 

من تو ذهنم بود من و همسرم همراه هم برا پیشرفت بیشتر وخودساختگی برای درست تربیت کردن یک یادویاسه نفراز این جامعه و بشر 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هر کی تو سن کم شوهر میکنه طرفش آنقدر عالی نیست بذاره دختره پیشرفت کنه، دختره هم البته خودش زیر بار س ...

خب گلم ‌‌‌‌‌‌‌چرامیگم ۱۸_۲۰چون دختر به شناخت نسبی خودش رسیده پدرو مادرش هم باید کمکش کنن فرد مقابل مثل خود دختر باشه تا اگه مایل هست پیشرفت کنه نه که طرفی رو انتخاب کنه مخالفشه.این دیگه مسئله انتخاب درسته نه سن مناسب 

چون دختر ۱۸ساله وارد دانشگاه شده و طرف میدونه این دختر الان تا چه حد میخواد ادامه بده  یانه

2731
همه دوست پسر و درد جنسی ندارن، شما چقدر تو این فکرا هستین   دوست پسر که آسیبش ده درصده کجا، ش ...

اگه یک دختر۱۸ساله میل نداشته باشه از نظر فیزیولوژی باید بره پزشک .

طبیعت جهان رو که نمیتونی انکارکنی!!!! 

وقتی طبیعت رو درک کردی باید بفکر رفتار درست درمقابل طبیعت باشی . 

قبول دارم حرفتو که میگی سن کم منحر به طلاق میشه.

میگی دادگاه...میگم طلاق و دادگاه باانتخاب درست پیشگیری میشه نه لزوما که هرکس۳۰سالگی ازدواج کرد پس طلاق نمیگیره.

اگه یک دختر۱۸ساله میل نداشته باشه از نظر فیزیولوژی باید بره پزشک . طبیعت جهان رو که نمیتونی انکارکن ...

ببینین اصلا بحث این نیست که بگیم چون طرف سی سالشه طلاق نمیگیره.

بحث اینه آدم وقتی دشت به انتخاب بزنه که عقل اون انتخاب رو داشته باشه. 

صرفا نگه چون چهار کلاس درس خوندم و چهار دفعه با مادرم مهمونی و بازار رفتم پس من عقل دارم، این یه پروسه هست که زمانبره. 

ببینین اصلا بحث این نیست که بگیم چون طرف سی سالشه طلاق نمیگیره. بحث اینه آدم وقتی دشت به انتخاب بزن ...

افرین پس به سن نیس...

متوجه شدم منظورتون بلوغ عقلیه که منم تو صحبتام همین بود حرفم. دختر معمولا بعددوره نوجوانی و اوایل جوانی به نسبتابلوغ عقلی میزسه 

‌و بیشتراین اگاهی و بلوغ باکتاب خوندن بدست میاد نه اینکه بقول شما چارتا مهمونی و رابطه باجنس مخالف اینوراونور بره

براهمون میگم من ۱۶ سالگی ازدواج کردن دوست داشتم سال اول دانشگاه م ازدواج میکردم 

و همچنین دوستم الان ۲۵ازدواج کرده

دوست میداشت همون۲۰سالگی ازدواج میکرد موردای۲۰سالگیشم بهتر بودن خب حتی...

براهمون میگم من ۱۶ سالگی ازدواج کردن دوست داشتم سال اول دانشگاه م ازدواج میکردم  و همچنین دوست ...

خواستگار خوب وابسته به موقعیت هست.

برای مردم به دو دسته تقسیم میشه خواستگار پولدار _ خواستگاری که تحصیلات و پول و وجهه داره. اون پولداره خواستگاری دختر ۱۷ ساله هم خواهد رفت.

اما اونی که تحصیلات و وجه اجتماعی داره و در نهایت اموال داره. حتما در انتخاب خودش موارد مختلف رو لحاظ خواهد کرد مثل انتخاب دختری در حدود سنی خودش. 

🪻🌿🌸🌿🪻🌿🌸🌿دختر خانم دهه شصتی🪻🌿🌸🌿🪻🌿🌸🌿 
آدم چهارده ، پونزده سالهدبراض برنامه درسی مینویسن، شما میگی هدف؟  بعد چطوری تو چهارده سالگی یه ...

مشکل شما اینه که فکرمیکنی لازمه رشد و پیشرفت سن هست.زن دایی من ۱۴ ازدواج کرد الان سه تا بچه داره دولبسانس داره،یه ارشد،و الان دکترا میخونه.شغل عالی و موقعیت مالی توپ.داییم کانادا تحصیل کرده و الان شرکت بزرگی داره و بسیار باابهت و اسم دار ضمن اینکه بارها شده زن داییم سفر خارج استانی رفته داییم مونده خونه و بچه داری کرده و هیچوقت هم به خدمتکار و پرستار فکر نکردن و خودشون همدبگه رو حمایت کردن چون تجربه بدی از خدمتکار داشتن

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست
خواستگار خوب وابسته به موقعیت هست. برای مردم به دو دسته تقسیم میشه خواستگار پولدار _ خواستگاری که ت ...

بین صحبتاتون حرفی از اخلاق نزدید مهمترین مولفه اخلاق و کفویت هست دختر خوب خواستگار خوب داره و مطابق شرایطش خواستگارخوب هم میاد.

من ازبیانتوناینو برداشت کردم همه دخترا خوبن فقط پسرا بعضیاشون خوبن .

من میگم در معقوله سن که موضوع تاپیکه، بهترین سن دوران دانشجوییه که هم شرایط و اخلاق و بلوغ عقلی خودش راداره بروز میده ازاون بیشتر بشه موقعیتای خوب کمتر و ...میشه 

مشکل شما اینه که فکرمیکنی لازمه رشد و پیشرفت سن هست.زن دایی من ۱۴ ازدواج کرد الان سه تا بچه داره دول ...

موافق.

واینکه  همه دختراکه به درس و شغل وهنرفکر نمیکنن ...هرچقدم برای پیشرفت زمان بدیم واقعا علاقه ای ندارن خب. 

بین صحبتاتون حرفی از اخلاق نزدید مهمترین مولفه اخلاق و کفویت هست دختر خوب خواستگار خوب داره و مطابق ...

چون از معیار دختر و پسر ننوشتم.

اگر از معیار ازدواج بنویسم بغییر از اخلاق ده ها مسئله دیگر هم مهمه.

نه دقت کنین به نوشتم، ما نیومدیم بگیم کی خوبه کی بده.

منظور حرف من این هست که دختر بنا به موقعیتش خواستگار واسش میاد، حالا البته این بین گاهی استثنی هم هست.

اگر خواستگاری میخواد که فقط از جنبه مالی پیشرفت نکرده باشه و ده ها جنبه ی دیگرش هم ارزشمند باشه، لازمه خودش هم به موفقیت هایی و سطح قابل قبولی رسیده باشه. 

🪻🌿🌸🌿🪻🌿🌸🌿دختر خانم دهه شصتی🪻🌿🌸🌿🪻🌿🌸🌿 
2706