2733
2734

بچها من یه دختر تقریبا با خانواده معمولیم

اما خودم مذهبیم و طلبگی میخونم

اما خشک مذهب نیستم جون خانوادم مذهبی نبودن

یعنی ارایش معمولی خیلی کم دارم، لباس و روسری رنگی زیر چادرم دارم، خودمم به شدت روحیه شاد و شوخ طبعی دارم اصلنم خجالتی نیستم... 

تو زندگیم یکبار سه سال پیش عاشق ی پسر خیلی مذهبی شدم، ولی شب بله برونم همه چیز بهم خورد و من شکست بدجوری خوردم و افسردگی شدید گرفتم

بعد اون خواستگار زیاد داشتم اما دیگ عاشق نشدم

الان تو یه شرکتی کار میکنم ک محیط خوبی نداره

همه درگیر حاشیه و اصلا خیلی محیط کثیفیه ولی خب مجبورم تا ماه اینده بمونم

تو شرکتمون چون من بخاطر عقایدم رو ب هیچکس نمیدم و فقط من محجبه ام حس میکنم خیلی تو چشمم

اوایل این حس خودم بود گفتم شاید چون معذبم

اما ب مرور چهار پنج نفر ازم خواستگاری کردن و حتی نیومدن ب خودم بگن چون فکر میکردم ناذاحت میشم سرپرستارو واسطه میکردن، منم همشونو رد کردم و معیارامو گفتم ب واسطه... 

اما الان بعد گذشت سه ماه

یه اقا پسری هست تو یه قسمتی جدا از قسمت الانم

قبلا دوماه باهاش کار کردم تو قسمت اداریه منم اونجا بودم

خیلی پسر سبک خاصی داره یعنی مذهبی نیست اما سر ب زیره، با شصیت و با کلاس و با حجب و حیاعه

پوشش معمولی داره ولی سنگینه جلف نیست

دو سه بارم من از استرس تو کار پیشش سوتی دادم و استرس شدید گرفتم کنارش، اون فکر میکرد بخاطر کاره نمیدونست بخاطر اونه، خیلی بهم میخندید و سعی میکرد ارومم کنه میگفت اصلا ول کن من مینویسم تو برو اذوم باش و... یبارم بین شوخیاش پرسید از کدوم محل میای منم گفتم بعد زد ب شوخی و گفت من مینویسم تو برو از سرویس محلتون جا نمونی.... نمیدونم از کنجکاویش بثد یا همینجوری پرسید، خلاصه گاهیم هی راه میرفت از دور نگاه میکرد تا من نگاهش میکردم میرفت

بچها منی ک انقدر عقاید طرفم برام مهمه حالا عاشق این ادم شدم، اما الان قسمتم و عوض کردن و کاملا ازش جدا افتادم یجای دیگ، امروز اخر تایم از دور دیدمش سعی کردم برم از جلوش رد شم دوییدم ولی دیر رسیدم، اما رفتنی منو از دور دید

چیکار کنم بنظرتون، از طرفی اون منو میبینه عقاید منو میبینه فکر نکنم از من خوشش بیاد یا بیادم ب خودش اجازه نمیده بیاد جلو چون شنیده من همه رو ب چه دلیل رد کردم... 

اما من واقعا حس میکنم عاشقش شدم و کل روز حالم بده مخصوصا از وقتی جامو عوض کردن الانم ک دارم میرم استعفا بدم و برای همیشه تمام....😞😞💔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چون قسمت الانم خیلی اذیت میشم عوضمم نمیکنن یکم بحثم شد با سرپرست دیگ قرار نیست برم

پس حالا ک داری میری بزار یه نصیحتت کنم امیدوارم انجامش بدی

برو ب پسره حرف دلت رو بگو امااااا با اعتماد ب نفس،ینی شک نداشته باشی تو حرفتزاعتماد ب تفس داشته باشی،نشون ندی خیلیییی هلاکشی و دوسش داری،صدات نلرزه،اگ اعتماد ب نفستو داشته باشی و اونم از تو خوشش بیاد اوکی رو بهت میده

بعضی از درها برای همیشه بسته میشن،بقیه به جاهای غیر قابل انتظار باز میشن❤️🤌اونقدر قوی باش که رها کنی،اونقدر عاقل باش که برای آنچه لایقش هستی صبر کنی😊
اگر واقعاً عاشقشی و فکراتو کردی ‌....میتونی به همون واسطه بسپاری که غیر مستقیم به گوشش برسونه ...

روم نمیشه 

زشته به مرده چی بگم اخه😞

حرف و حدیث درست میکنن هیچکسم از منه محجبه انتظار نداره😞🥲

ته تهش مجبورم فراموشش کنم🥲

پس حالا ک داری میری بزار یه نصیحتت کنم امیدوارم انجامش بدی برو ب پسره حرف دلت رو بگو امااااا با اعت ...

زشت نیست؟ یه دختر طلبه چادری

اون همچین انتظاری نداره

اخه میدونی بعضی وقتا حس میکردم اونم خوشش میاد

شایدم توهم بودم

نمیدونم ولی باید روز اخری یه حرکتی بزنم

زشت نیست؟ یه دختر طلبه چادری اون همچین انتظاری نداره اخه میدونی بعضی وقتا حس میکردم اونم خوشش میاد ...

اصلا زشت نیست اتفاقا پسرا از دخترای بی دست و پا و بی اعتماد ب نفس بدشون میاد

بعضی از درها برای همیشه بسته میشن،بقیه به جاهای غیر قابل انتظار باز میشن❤️🤌اونقدر قوی باش که رها کنی،اونقدر عاقل باش که برای آنچه لایقش هستی صبر کنی😊
روم نمیشه  زشته به مرده چی بگم اخه😞 حرف و حدیث درست میکنن هیچکسم از منه محجبه انتظار نداره😞 ...

اول اینکه ،خب آره کار سختیه

دوم اینکه گفتم به اون شخصی که واسطه اش کردن بگی البته اگر آدم قابل اعتماد و موجه ای هست.

سوم ،حتی اگر خودت هم ازش خواستگاری کنی از لحاظ دین هیچ مشکلی نداره مگر غیر از اینه که حضرت خدیجه از پیامبر خواستگاری کرد!؟

اما خوب فکراتو بکن بعد تصمیم بگیر....عقلا رو فدای قلبت نکن.

🎌❤👩‍⚕️𝓘 𝓯𝓲𝓰𝓱𝓽 𝓯𝓸𝓻 𝓶𝔂 𝓫𝓮𝓪𝓾𝓽𝓲𝓯𝓾𝓵 𝓰𝓸𝓪𝓵
2706