2752
2734
عنوان

یه چیز عجیب تو خونه دیدم خیلی ترسیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 2808 بازدید | 105 پست
نه بابا نترس فکر کردی مثل فیلما جنازه توشه

تو جایی که به راحتی پدرو مادر بچه خودشونو میکشن مثله میکنن والا باید از هرچیزی ترسید

از یک جایی به بعدآدم یک‌چیز بیشتر دلش نمی‌خواهد …این که ولش کنند راحت باشد؛حتی از این هم بهتر،جوری‌رفتار کنند که انگار مرده‌ی!

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

وااا من گفتم شاید طبقه اولی یا همکفی ،طبقه سوم آخه اون چی میتونه باشه🤔 خونتون پکیج داره؟

نه نداره،خب همین چیزا منو استرسی کرده کسی طبقه سوم میاد کف زمین رو بکنه 

از یک جایی به بعدآدم یک‌چیز بیشتر دلش نمی‌خواهد …این که ولش کنند راحت باشد؛حتی از این هم بهتر،جوری‌رفتار کنند که انگار مرده‌ی!
2731
فکرشم ترسناکه یکی از کابوسهای من که تکرار میشه همینه همسرت نگاه نکرد ببینه چیه

والا صداش کردم اصلا تکون نخورد

اسی عکس بده

خواستم عکس بگیرم اما خیلی ترسوعم اگه مارمولک هم باشه سکته میکنم الانشم یه پرانول خوردم خزیدم زیر پتو،سریع ضربان قلبم میره بالا

2706