2733
2734
عنوان

دارم سکته میکنم خواهرم و شوهرش یه هفتس اومدن خونمون

| مشاهده متن کامل بحث + 207677 بازدید | 943 پست
دقت کن به حرفت گفتی مثل نه گفتی خودش

من جون میدم واسه خواهر زادم میمیرم براش ولی مثل مادر نمیشم الکیه خاله مادره چرته اینحرف

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کی همچین قانونی تصویب کرده؟شاید بنده خدا حالش خوب نیست.مبخواد یمدت پیش مادرش باشه.شما شوهر کنی دور خ ...

کی همچین قانونی تصویب کرده  دختری ک شوهر میکنه همش بره خ باباش خودش خونه زندگی نداره؟ مامانش خدمتکارشه؟ چرا نمیبرش خ خودش

2731
کی همچین قانونی تصویب کرده؟شاید بنده خدا حالش خوب نیست.مبخواد یمدت پیش مادرش باشه.شما شوهر کنی دور خ ...

دوست عزیز نیازی به دور خونه پدر خط کشیدن نیست. صرفا نیاز به درک کردن و مراعات کردن داره.  پدر و مادر و خواهر و برادرمون هم هر روز بیان خونه ما، روتین زندگیمون به هم میریزه و مخل آسایشمون میشن. 

یعد از استقلال، خونه پدری ما خونه مــــــا نیست.  شما مهمون دعوت کنید خونتون، میرن خونه پدریتون؟؟ 

افسون هستم...
۴۰ روز؟این جور ک بوش گیاد کلا بچه قراره خونه اینا بزرگ شه این مادر ک حوصله ی کارای خودشو نداره اونم ...

اوه اوه راست میگی 😬

میشه برای بازگشت محبت شوهرم به من وآرامش و خوشبختی به زندگیم یه صلوات یا امن یجیب مهمونم کنین؟🥺🥲سوال ورزشی داشتین بپرسین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم🥰

فک کردم اومده خونه‌ی خود شما (خونه مستقل ) میخواستم بگم خواهرت چقدر بی درک...

ولی دیدم میگی اومده خونه‌ی مامان باباش ، اگه مامان بابات مشکلی ندارن به تو ربطی نداره چون اون خونه برای همه‌ی بچه هاست نه صرفا شما ، و اینکه خیلی از دخترا تو این زمان حساس بارداری (مخصوصا اگه بارداری اولشون باشه)خونه‌ی مامانشون راحت ترن....... خواهر من اصلا تایم بارداری هرچی مامانم اصرار کرد نیومد فقط بعد از زایمان اولش تقریبا دو ماه اومد خونمون با اصرار زیاد مامانم  با اینکه شوهرش میومد خونمون هیچ مشکلی نداشتیم ، دو ماه با حجاب کامل بودیم تو خونه ولی تو اون شرایط و بی تجربگی‌ خواهرم برای بچه‌ی اول نیاز بود که مامانم کنارش باشه البته ما رابطه مون با خواهرم خیلی خوبه ، تو شرایط مختلف همدیگه را درک کنیم(دو طرفه)🙂🤍

میشه برای عاقبت بخیریم یه صلوات بفرستین🙂🙏🏻.......... #انشاالله_جشن_ظهور💚........ بالاخره می رسیم به اونجایی که صائب میگه ، ارامش است عاقبت اضطراب ها💜    ...........# به امید ایران بدون افغان❤️🇮🇷❤️
فک کردم اومده خونه‌ی خود شما (خونه مستقل ) میخواستم بگم خواهرت چقدر بی درک... ولی دیدم میگی اومده خ ...

وا یعنی چی؟

چون خونه باشه با شوهرش می‌تونه هفت ماه بمونه؟

حامله اگه شرایط خاص پزشکی نداشته باشه خودش می‌تونه کاراش رو بکنه

لابد بعد زایمان هم لپ میشه تا دو سالگی بچه اش

بعد دوسالگی بچه هم دومی رو میاره 

2706