2752
2734
عنوان

دارم سکته میکنم خواهرم و شوهرش یه هفتس اومدن خونمون

| مشاهده متن کامل بحث + 207677 بازدید | 943 پست
من خودم افسرده آرامش میخوام  دارم دق میکنم  قلبم درده

شبا برن خونشون یعنی چی

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️
گفتم ولی تاثیر نداره  اصلا نمیدونم با چه زبونی باهاشون حرف بزنم

والله اسی داری سخت میگیری. چرا زور میگی خب بقول خودت مثل همون دختر داییت اومد دوران بارداری پیش شما بمونه. چقد نچسبی. این همه اینجا غر زدی بینم خونه چطوری اخم میکنی. ول کن بابا. دامادم مثل داداشه بخصوص برای خواهر زن مجرد. جای اینکه خوشحال باشی اخم میکنی. توان باردار شی ممکنه مجبور شی بری خونه مادرت. یه کم خوبه اعضای خانواده پشت هم باشن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چقدر پر رو و بی شعورن بعضیا  واقعن اومد خونه تو 😳 شوهرت چیزی نمیگفت ؟؟

اون موقع مجرد بودم  واقعا برام سخت بود بیا غذا درست کن و خونه رو تمیز کن فکر کن خونه رو تمیز  میکردم میومدم میدیدم تو خونه جنگ شده حالا مامانم هم شاغل بود ولی زنگ میزد خاله  دلم دلمه میخواد برام میپزی یعنی تا اون زایمان کنه ما چند بار زایمان کردیم 😂

ببین خب شاید تو بارداری ادم یه وقتایی حالش بد باشه بره خونه مادرش ولی خب اینکه از دوماهگی بری چتر و باز کنی تا ۹ماهگی یجوریه!!!!خودش سختش نیست؟من یه شب خونه مامانم یا مادرشوهرم میمونم دلم برا وسایل خونم تنگ میشه؟

بارداریش پرخطره؟

2731

ببین بنظر من چیزی نگو من اون زمان که خواهرم اومد بعد زایمان خونه مامانم ی بار اوقات تلخی کردم الان ۳ سال میگذره هنوز عذاب وجدان دارم البته خواهر من بخیه هاش عفونت کرد و بستزی شد و من پنج روز دست تنها مراقب دوتا بچه خواهرم بودم که یکیش ۱۲ سالش بود یکیش ۱۰ روزه و واقعا کلافه بودم اما الانم که یادم میوفته دلم میلرزه که خاطره بد واسه خواهرم موند

مامان بدبخت من جلو خواهرم که باید غذا بزاره هیج شوهرشم از سرکار مستقیم میاد اینجا خونشون یه کوچه فا ...

گلم خواهرت شاید ویار داره نمیتونه غذا بزاره،، تو هم این روزا رو میگذرونی

یه پیشنهاد میدم خیلی بی شرمانس البته به شوهرش نزدیگ شو تا فرار کنه خواهرت

واقعا که خواهرش بارداره،، شاید حالش خوب نیست اومده خونه مادرش ازش مراقبت کنن،، چقدر پلیدید بعضی هاتون،، من خودم باردار بودم مردمو زنده شدم ب مراقبت نیاز داشتم،، از خونمم بدم میومد

خودش حاملس شوهرش چشه   قربون خدا برم شهر غریب ستا بچه اوردیم پشت سر هم حتی بیمارستانم کسی وبا خودمون نبردیم فقطم بچه اول دوم مامانم ده روز اومد خونه پیشم سومیو که زمان کرونا بود همراه نداشتم بعد زایمانم ۶ روز بچم بستری شد بعدم تو خونه تنها 

خدایا مواظب زندگیم باش  مامان سه پسر شیطون دوست داشتنی 🥰🥰    دوستان پدرم  یک ماهه آسمانی شدن اگ میشه براش صلوات بفرستید وفاتحه بخونید  😭

دوتا بارداری اول ویار شدید به بوی غذا وشوهرم بعدپسر اولم کلا همش تو حیاط بودم  دومی سردرد وکمردرد های شدید  خداروشکرمحتاج کسی نشدم 

خدایا مواظب زندگیم باش  مامان سه پسر شیطون دوست داشتنی 🥰🥰    دوستان پدرم  یک ماهه آسمانی شدن اگ میشه براش صلوات بفرستید وفاتحه بخونید  😭
2706