2733
2734
عنوان

دارم سکته میکنم خواهرم و شوهرش یه هفتس اومدن خونمون

| مشاهده متن کامل بحث + 207677 بازدید | 943 پست
من تازه بیشتر از شما نگران مادرتون هستم میتونید یه سفر زیارتی یا تفریحی برای مادرتون جور کنید مث ...

بمیرم برا مامانم

سفر نمیتونیم بریم شرایطش هیچ جوره نیس

‹ فراسوی نیک و بد، آسمانی است آبی.˘.˘ ›💙

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

عزیرم الان ی زن مستقله یعنی چی بباد اونجا بمونه چقدر بدم میاد کسیکه بچه میاره زحمتش برا پدر مادرش هس ...

نظرمو گفتم کلا از کسایی که بعد ازدواج با فرزندشون غریبه میشن بدم میاد

آمده ام تو به داد دلم برسی🖤
نه به شما  نه به ما مامان بیچارم باید نوکری شوهرش و خواهر شوهرشو مادرشوهرشم بکنه

ببین متاسفانه هیچ راهی وجود نداره که این قضیه درست بشه چون مامانت که چیزی نمیگه می مونه خودت توهم که گفتی و جوابت کرده و گفته ناراحتی برو.... فقط دوتا راه می مونه یا باید بسازی یا اینکه اگر واقعا نمیتونی تحمل کنی باید نقطه ضعفاشون رو‌گیر بیاری و چون حاملست  کاری کنی که ارامشش بهم بریزه و بزارن برن .... راه دوم رو توصیه نمیکنم ولی اگر خیییلی گیر بودی انجام بده  

2731
ببخشید حالا خواهرتم هس ولی متنفرم از کسایی که رو حساب مامان هاشون پاهای مبارک میدن هوا و... مگه او ...

والا منم مامان بیچارم مظلومه 

ببین متاسفانه هیچ راهی وجود نداره که این قضیه درست بشه چون مامانت که چیزی نمیگه می مونه خودت توهم که ...

وا تو دیگه زیادی تند رفتی خواهرش حاملس چرا آرامششو بهم بریزه چقدر سنگدلی،باید با خواهرش صحبت کنه که دومادشون بره خونه مادرش چون دختر مجردها راحت نیست با دوماد،وگرنه خواهر مشکلی نداره

دو ماهگی که مراقبت خاصی نمیخواد  حالا ماه های آخر مادرتون بره بمونه پیشش تو خونه ی خواهرت  ...

خوب رفتار نمیکنم ولی متوجه نیستن اصلا 

شاید خواهر اسی شرایطش جور نیست خونه خودش باشه 

من ب اونم فک کردم

ولی ظاهرا چیزی نیست

حداقل شوهرش نیاد من خودم این دردو کشیدم.. میگم درد چون درد بود واقعا عذاب بود.. مخصوصا اگه داماد هیزم باشه.. 

بگو شوهرت نیاد،چون نمیتونم بالباس راحتی بگردم و نمیتونم مداوم پوشیده بگردم ولی محترمانه بگی خیلی به ...

گفتم فایده نداشته 

منم از اواخر ۶ ماهگی استراحت مطلق شدم و به اجبار خانواده اومدم خونه مامانم ،خواهر برادر مجرد ندارم ولی اگ بدونم کسی این حرفا رو راجع ب من میزنه میرم پشت سرمم نگاه نمیکنم 

ایشالا هیچکس محتاج نشه ،ولی بیماری و سختی برای همه هست ،درک داشته باشیم

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💙💙💙
من ب اونم فک کردم ولی ظاهرا چیزی نیست حداقل شوهرش نیاد من خودم این دردو کشیدم.. میگم درد چون درد ب ...

داماد هم میتونه روزی یکبار یکم سر بزنه به خانومش بعد بره خونه خودشون 

آمده ام تو به داد دلم برسی🖤
عزیزم دلت رو بزرگ کن خواهرته قراره برات نی نی بیاره یه دختر کوچولو یا یه پسر کوچولو مطمئنم عاشقش میش ...

دله شکسته من چی میشه 

حتی پولی که بابام میده بهم هم دخالت میکنه

منم از اواخر ۶ ماهگی استراحت مطلق شدم و به اجبار خانواده اومدم خونه مامانم ،خواهر برادر مجرد ندارم و ...

شما استراحت مطلق هستین و مجبورین..ولی خواهر اسی هنوز نطفه گفته آ...حالشم خداروشکر خوبه اومده استراحت

زندگیتون پر از عشق
بارداریه اولش؟ اگه هست که بنظرم حق داره چون براش یکم سخته ولی اینکه شوهرش بیاد رو درک نمیکنم!!!!

اره بار اوله

2706